Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárhatom szeretőként?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Szerető vagyok ,szerintetek elvárhatom a nőtöl,hogy a férje mellett én legyek az egyedüli? (tervezgetjük a vállás utáni közös életet)
2010. máj. 13. 05:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hát ha már a válásról beszéltek és a közös jövőről akkor biztos hogy komolyak a szándékai!De muszáj megvárni a válást?Össze is költözhettek és majd utána beadjátok a válópert!Vagy van ennek esetleg akadálya?Mindketten házasok vagytok?Gyerekek vannak?Mert ezt nem írtad csak azt hogy szerető vagy!
2010. máj. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a helyes az lenne ha előbb elvált volna,majd utána kezd bele egy újba (gondold végig ha veled is megromlik a kapcsolata majd máshol keresi a boldogságot)

tehát az lenne a tiszta ha az előzőt lezárná,majd utána szépen sorban jöhetnek az új dolgot.

amúgy naiv vagyok sorry

2010. máj. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ő konkrétan hogy áll a "kapcsolatotokhoz". Addig, amíg csak tervek vannak pusztán a válásra is, vagy csak szimplán ahhoz, hogy elhagyja a férjét, a szexen kívül nem sok közöd van az életéhez. Ő nem a "tied", hiába vársz el tőle bármit is.

Amúgy miért merült fel ez a kérdés? Talán van neki más szeretője is és vitába bonyolódtatok, mikor szóvá tetted? Vagy csak úgy?...

2010. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, én nem sokat várnék ettől a kapcsitól. Ami így indul, nem hinném, hogy tartós boldogságot hozna..
2010. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocs, nem válaszoltam a kérdésre. Szerintem nem várhatod el, hogy Te legyél az egyedüli szerető.
2010. máj. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hmm ha ez a nő szeretőt tart a még meglévő férje mellett, nem félsz attól hogy majd esetleg melletted is azt fog tartani? Tudod más az amikor már külön élnek és csak a válási papirokra vár a 2 fél, de ha még együtt vannak és csak a gondolattal játszik hogy elvál tőle... tudod ez nem egyik pillanatról a másikra megy!
2010. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nembeszélve arról, hogy az első vita alkalmával odavágja a képedbe, hogy "Miattad váltam el!!!" Elvárni elvárhatod tőle, hogy te legyél az egyedüli szeretője, szegény férje is elvárhatná, hogy ne legyen szeretője...
2010. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az egész kérdésed ellentmondásos, ha már ez felmerült benned akkor régen rossz. Ha tervezgetitek a közös jövőt, akkor hogy jöhet egyáltalán szóba más férfi? Vagy egy olyan nőről van szó aki hobbiból tart szeretőt, akkor meg ne tervezz vele közös jövőt.
2010. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még valami. El tudod képzelni a nőről, hogy már most szeretőként is megcsal? Érted miről beszélek?
2010. máj. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"(tervezgetjük a vállás utáni közös életet)"

Örök klasszikus :)

2010. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!