Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti kértetek már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti kértetek már meg fiút, hogy ne hagyjon el titeket? Vagy ez nagyon megalázó?

Figyelt kérdés

Én a tegnap megtettem,elmondtam a páromnak,hogy szeretem és hogy nem akarok nélküle élni.Ő is szeret,de nagyon sokat veszekszünk és ezt már nem bírta tovább.Sikerült meggyőznöm,hogy ne hagyjon el,de azóta rosszul érzem magam.Ha menni akart,akkor hagynom kellett volna,nem pedig megalázni magam.

Fiúk válaszát is várom!

24 évesek vagyunk mindketten és 5 éve vagyunk együtt.


2014. júl. 29. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

mond meg hogy te nagyon szereted, nem szeretnéd, ha elhagyna, de ha mennie kell akkor menjen, nem tartod vissza! ha nagyon akart volna menni hidd el elment volna...és ez az 5 év szerintem neki is sokat jelent...inkább hozzátok rendbe a kapcsolatotokat :) min veszekedtek?


21F

2014. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Min veszekedtetek? Többnyire miattad, a Te hibádból? Mert ha igen, akkor ez volt a helyes cselekedet!
2014. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akar hagyni, akkor már nem szeret téged, ilyenkor nem érdekli a fiúkat hogy mennyire könyörögnek.
2014. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki menni akar, engedni kell! Max meg kell kérdezni, jól átgondolta-e? Ha igen, akkor ennyi volt...


Megalázó is...


Meg ha valaki velem van, azért legyen velem, mert velem akar lenni... és nem azért, mert megsajnál... abból köszönöm, nem kérek.

Az még megalázóbb lenne.

2014. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#3-as voltam, nem fejeztem be rendesen a mondatom. Ilyenkor a fiúkat nem érdekli mennyire könyörögnek a lányok.
2014. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mikor ki hibájából veszünk össze,ez változó.Utoljára miatta vesztünk össze egy apróságon.Azt mondja hiába próbál megváltozni,hogy türelmesebb és normálisabb legyen velem,egyszerűen nem tud.Mondtam neki,hogy sajnálatból ne maradjon velem,de azt mondja szeret és ráébredt arra,hogy hiába veszekszünk,nélkülem nem tudna élni.Megbeszéltük,hogy mindketten próbálunk változni kicsit.De én így is rosszul érzem magam.Pár évvel ezelőtt elhagyott egyszer,akkor megfogadtam,hogy még egyszer nem bocsátok meg neki ilyesmit,erre még én kérem,hogy maradjon velem.A híres büszkeségem most nagyon oda lett.
2014. júl. 29. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De légyszi! Könyörgöm a többi GYK-s nevében! KONKRÉTUMOKAT ÍRJ! Nem mindegy, mi az az apróság... Imádom, amikor ilyen általánosságokba ír mindenki, és mégis pontos választ várnak! Ez egy anonim oldal, nem látjuk a neved, lakcímed, arcod, semmit! Írd le, min veszekedtek, mi a gond, stb. CSak úgy tudunk a legjobban segíteni - persze a normálisak.
2014. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!