Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy férfi szakít egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szakít egy nővel, megalázó, ha a nő keresi és próbál békülni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 4. 11:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Mi az oka a szakításnak ? Ha keresi valószínűleg a nő szereti még nem? Hát sztem nem megalázó max fájdalmas :/
2014. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%

Megalázónak talán nem nevezném.


De ha hasonló helyzetben lennék, én úgy érezném, hogy jobb, ha egyáltalán nem keresem a férfit, akármit is érzek iránta.


Hozott egy döntést, és a legjobb, amit én tehetek, az az, hogy elfogadom és méltósággal viselem.

2014. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Kicsit hisztis p... voltam vele és azt hiszem, kiábrándult. :( Elbizonytalanodott, eltűnt pár napra. Aztán én kerestem, úgy tűnt, boldog, azt mondta, szeret és imád, találkozzunk stb, majd másnap délután felhívott, hogy mégsem megy. :( Azt hiszem, ez végleges. Ez volt vasárnap, azóta sem gondolta meg magát, pedig ma találkozhattunk volna. :((

Tudom, hogy megalázkodás, hogy keressem, és nem szánalmat meg sajnálatot szeretnék ébreszteni benne, hanem visszakapni azt a lelkes férfit, aki volt. :(

2014. jún. 4. 11:35
 4/18 anonim ***** válasza:

azt hiszem ezt te rontottad el, és mi a garancia arra h a továbbiakban nem fogsz hisztizni... semmi!

igen megalázó, én soha nem süllyednék ide

2014. jún. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Mutatsd meg h képes vagy a változásra ! Ne hisztizz ! Ha elötörne gondolj arra h mi a fontosabb.. És keresd őt ha szereted
2014. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hisztis amúgy. Mindkettőnk mögött nagyon feszült hetek, hónapok álltak. Kimerültek voltunk, én megsértődtem valamin és összevesztem vele. Ez volt a hisztim, korábban nem fordult ilyen elő.
2014. jún. 4. 11:42
 7/18 A kérdező kommentje:

Szívesen megmutatnám, hogy képes vagyok a változásra, de szakítottunk és azóta nem beszéltünk. Ha nem keresi valamelyikünk a másikat, sajnos soha többet nem találkozunk, véletlen összefutásra esély sincs. :(

De hogyan kereshetném? Nagyon nehéz ügy, mert szombaton már kerestem. Akkor megörült, de másnap szakított. :(

2014. jún. 4. 11:44
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Keresd, ha szereted. Egyáltalán nem megalázó. Nálam egyedül a megcsalás lenne végleges szakító ok. Viszont ha visszafogad, ne legyél hisztis, azt mi ffiak nehezen viseljük :) 37F
2014. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

IGEN


A jó parkapcsolat arról szól hogy a férfi fut a nő után,aki leszrja a fejét.

2014. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Megcsalásról nem volt szó.

De hogyan, milyen formában keressem?

Lelkizni nem merek többet, nem akarok "sok" lenni.

2014. jún. 4. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!