Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit választanál költözéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál költözéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ezek a megoldások lennének.

1. A párom szüleihez költözni (ahol már laktam 1,5 évet,de életemben nem éreztem magam sehol olyan rosszul mint ott).

2. Hazaköltözni a szüleimhez,viszont a párom nem jön velem.

3. Albérletbe költözni (a párom ezt ellenzi,mert ő úgy van vele nem költözik olyan helyre ahol másnak fizet,és másnak újítsa fel a házát.


7 éves kapcsolatról van szó. 1 hetünk van eldönteni,én már mondtam a páromnak,hogy én nem fogok a szüleihez költözni. Azt mondta ő pedig nem költözik albérletbe. Mondtam neki,hogy akkor én hazaköltözöm a szüleimhez. És erre a válasza az volt,hogy ha így döntöttem akkor menjek. A szülei is tudják már,hogy így döntöttem.


2014. júl. 29. 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vagy valamelyikőtök beadja a derekát, vagy ennyi volt. Néha kompromisszumot kell kötni, ilyen egy kapcsolat.
2014. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én ha nem próbáltam volna a szüleinél,akkor azt mondom,hogy jó,menjünk oda. De egyszerűen nem tudok már ott élni. És ezt a párom is tudja,és azt is,hogy miért vagyok képtelen a szüleinél élni. Nem tudom mi lesz. Nagyon magam alatt vok.
2014. júl. 29. 12:25
 3/12 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


7 év már az az idő, amikor meg kell tanulni elköteleződni valaki mellett. Én pedig kicsit azt érzem, hogy a srác örül, hogy ki van nyalva a feneke az anyjáéknál (albérletben és nálatok ez pedig nem lenne meg).


Sajnos ez a kérdés minden kapcsolatot próbára tesz. Kompromisszumot kell kötnötök, vagy valaki tényleg nem fogja magát teljesen jól érezni.

2014. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én 25/N, Párom 28/F.

Tegnap elmentem a szüleihez,és én is elmondtam nekik,hogy én nem fogok náluk költözni. Elmondtam,hogy nem érzem ott magam jól,soha nem éreztem magam otthon. Anyósékkal a viszonyom hát,hogy is mondjam, olyan rideg,távolságtartó,nem tudunk együtt beszélgetni. A páromnak persze ez így jó,mert ott van anyuci mellett,és ez a legnagyobb kényelem. Egy biztos mindig én engedtem ebben a kapcsolatban.

2014. júl. 29. 12:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Így belegondolva, ha 7 éve jártok, akkor már felnőttek vagytok, ő meg a szüleinél akar lakni? Komolytalan a srác...
2014. júl. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok:


ha 28 éves a srác, az tényleg nagyon komolytalan. Ha most nem költözik el otthonról, soha nem fog.


Szerintem vedd számba, hogy mit nyerhetsz, illetve mit veszíthetsz a különböző lehetőségekkel. Ha kell írj listát, táblázatot valamit. De minden esetre fogalmazd meg először magadnak, hogy mit szeretnél, és miért, tudd is érvekkel alátámasztani, ha kell.

Ha ő/ők ebből nem értenek, az legyen az ő problémájuk, ne a tied.

2014. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ne válaszd az 1.-t, te már próbáltad és nem volt jó, ráadásul ennyi idősen már igazán lehetne önálló

ha annyira ellenzi az albérletet (bár nem értem miért, vannak jók amin nem is kell felújítani se), akkor költözzön most ő a te szüleidhez egy időre

2014. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Albérlet. Szülők biztos hogy nem....
2014. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért rosszabb az albérlet, mint halálunkig egy banknak fizetni...
2014. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én a barátommal laktam albérletbe kemény 2 hónapig.. Mi több mint 4.5 éve vagyunk együtt, de engem az is idegesített, hogy amikor otthon volt mindig ment haza. Ne hogy félre értsetek, nem azzal van a baj h haza ment, hanem h mindig.. Láttam rajta h szeret, de még sem érzi jól magát az albiba..Az a baj, ha most rátuszkolod az albit, belemegy max azért h ne legyen vita, de nem fogja magát jól érezni, te meg majd full ideg leszel miatta... Én is azt mondanám h albi, de így nem tudom.. viszont a szülőknél sem jó lakni...Az a baj h a mostani férfiak nagyon későn érőek és egyszerűen nem lehet velük tervezni, nekik úgy a jó ha anyucival vannak...
2014. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!