Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatban elmondanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban elmondanátok a párotoknak, ha valaki más szerelmet vall nektek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nincs különösebb nyomulás, csak a bókolgatás, és egy elhangzott "szeretlek" szó.

Elmondanátok a párotoknak, vagy magatok rendeznétek?


2014. júl. 27. 21:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én mindenképp elmondanám.
2014. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
El kéne
2014. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én biztosan elmesélném a páromnak.
2014. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez alap.
2014. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Elmondanám, mert meg szoktuk beszélni a dolgainkat, a fontosakat, de az érdekeseket is.

Másrészt van annyira kultúrember, hogy nem esne neki, mint süket a csengőnek.

2014. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Elmondanám.
2014. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Mindenképp elmondanám, ezt alapnak érzem. Természetesen én rendezném a dolgot, viszont joga van tudnia az ilyenekről szerintem.
2014. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elmondanám.
2014. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

attól függ milyen a párom. Ha féltékeny típus, akkor nem, viszont azt a szerelmet valló ürgét kerülném.

Voltam már így és elmondtam a páromnak, viszont ő nagyon dühös lett (arra az ürgére) és azt mondta, h rosszul esett neki (nem épp szerelmet vallottak, hanem "ágyba akartak vinni" és az borította ki)

2014. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, főleg ha a részemről semmit nem jelent a dolog... lezárnám, és kész. Az a baj az ilyen fajta őszinteséggel, h feleslegesen borzoljuk fel a párunk lelkét... szerintem egy érett ember magában is le tud rendezni egy ilyen dolgot....
2014. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!