Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik baratnomnek tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik baratnomnek tetszik egy fiu de o nem tudja h en meg az a fiu mar tobb honapja kavarunk. Nem is akarom megmondani neki mert tudom h fajna neki. mert o a legeslegjobb baratnom es sajnalnam ha osszetornem a szivit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 4. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm nem azért haragudott meg, mert összejöttem a sráccal, aki tetszett neki. Hanem mert csak 3hónap múlva mondtam el neki:S De szerencsére megbeszéltük és kibékültünk:)

Amúgy ha te megpróbáltad már elmondani a barátnődnek,de nem hagyta/nem hitte el, akkor nincs miért megsértődnie...magára vessen.

2008. aug. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
ha azt mondja, hogy igaz barátnők vagytok, akkor nem fog haragudni emiatt(legalábbis nálunk fiúknál barátok kedvéért bárkiről lemondunk...XD). legalábbis remélhetőleg könnyebben túlteszi magát rajta. mondd el neki mégegyszer, hogy márpedig van köztetek valami, ha az sem hat, akkor szerintem hagyd a dolgot, előbbutóbb úgyis kénytelen lesz rájönni, hogy mi a szitu...nehéz helyzet
2008. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátod koptassa le a barátnődet, így az nem fog fájni a barátnődnek, mint ha te mondanád neki. Legyetek tapintatosak, de amennyire lehet őszinték is.
2008. aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!