Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom a legeslegjobb barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a legeslegjobb barátom, de szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
1 éve együttélünk, nagyon-nagyon szeretem, nem tudnék nélküle élni, mióta együtt élünk, egyetlen éjszakát töltöttünk külön, azt is átsírtam, annyira hiányzott. De olyan mintha a testvérem lenne, nem érzem a vibrálást... vagy ez is szerelem??? imádom, és tisztelem, csodálatos ember, támogat lelkileg... de lehet, hogy csak lelki társam, és nem ő a nagy Ő? Van valaki még ilyen helyzetben köztetetek?
2009. febr. 27. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Ezt nevezik megszokásnak...Elkezdhetsz teperni, hogy színt vigyetek a kapcsolatotokba, mert innentől hanyatlani fog...Ehhez viszont ketten kelletek. A párodnak is segítenie kell.
2009. febr. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapocs, ami köztetek van a titka a hosszas együttéléseknek, HA dolgoztok azon, hogy színt is vigyetek bele, ahogy előttem szóló mondja.

Olyan nincs, hogy hosszú éveken át ugyanazon a lángon vibráljon a kapcsolat, mint a kezdeteknél. Vannak ilyen periódusok is.

És vannak olyanok is, akik ezekben a szakaszokban ki-ki kacsintgatnak a kapcsolatból, mert vibrálásra vágynak...

Az én véleményem az, hogy az együtt töltött időnek és a másik bizalmának tartozunk annyival, hogy először a meglévőbe igyekszünk színt vinni, pláne, ha ennyire remek a kapcsolatunk.

...

2009. febr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!