Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon jó lenne ha segitenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon jó lenne ha segitenétek nekem. Egyiknapról a másikra ki szeretett belőlem? Ugy, h nem adtam rá okot?

Figyelt kérdés
Hát nekem végülis ő az első barátom, nem vagyok az a pasizós csaj, nem szeretem elsietni a dolgokat. De nyáron összeismerkedtünk vele, és nagyon jóbarátok voltunk, de aztán suli kezdéskor jobban összemelegedtünk.Neki még barátnője is volt, akivel miattam szakitott. És hát ugye egy suliba járunk, sokat találkozgattunk, egyszer bejött infóórámra és megfogta a kezem,meg többször lukasórába történtek dolgok, megcsókolt magához huzott, hizelgett és aannyira romaniktus volt...teljesen beleestem! Karácsonyi szünetbe egész szünetbe könyörgött, h járunk,minden nap felhivott telefonon, sms-eket ir, hogy szerelmes belém, és h kellek neki, nem akar elvesziteni, és nagy nehezen, de belementem, nagyon bizonytalan voltam még...ezért 2-3 hétig végülis "könyörgött" h járunk...és 3 napig jártunk, és észrevettem, h nem hiv, nem ir sms-t és msn-en is csak ritkábban van fennt, és megkérdeztem, h mi baja van, erre mondja, h már nem érez ugy mint eddig, és h nem tudja mivan vele, de nagyon rosszul érzi magát miattam, és nem akarja, h ugy érezzem, h becsapott! teljesen kivoltam, mondtam neki, h akkor szakitsunk...(de ebben a szüneben töbször mondta, h mennyek átt hozzá, de én mondtam neki, h ő a fiu neki kéne átjönnie) és nagyon szerelmes vagyok belé, egyszerűen olyan rossz, h ennyi volt, eggyik nap még szeret másiknap pedig már nem...h lehet valakiből 3 nap alatt kiszeretni? ugy, h nemis adtam rá okot? és nem azt mondja, h vége nem akar semmit, hanem, h nem tudja még...és msn-en is mindig feljön és minjdárt rámir...nemértem...teljesen össze vagyok zavarodva...segitsetek...pasik és csajok válaszát is várom:)mit tennétek? vagy mi lenne a legjobb? (még annyi, h suliban is mikor meglát odajön és megpuszil...mintha semmi nem történt volna)én 15 éves vagyok ő meg 18:) előre is köszönöm:)
2010. jan. 10. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem Ő nem igazán akart Téged:S, mert ha akart volna akkor akk is írt volna olyan smseket amilyeneket előtte, meg keresett is volna. sztem legalábbis ha annyira szeretne Téged akkor nem mondta volna 3 nap után hogy nem tudja hogy mit akar. Nem lehet amúgy hogy azt látta rajtad hogy Te nem szereted annyira Őt, hogy nem akarsz vele lenni??:S Szerintem az lenne a legjobb, ha fognád magad, megállítanád, hogy akkor abban a pillanatban mondja el hogy mit is akar, mert ez neked így nem jó, és hogy nem szeretnél kétségek között élni. Remélem tudtam segíteni!:D Sok sikert!!:D:D Pusz:D

2010. jan. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
már beszéltem vele..és azt mondta, h nem érdemel meg engem...sokkal jobbat érdemlek...:( de én szeretem:( és mondtam neki, h csak ő kell nekem:( de már azt mondta, h nem akar semmit...:( de nekem akkoris kell:(:(és ahogy rámnéz:( nem tudom elfelejteni:(:(rettenetesen szeretem...:( meg mindig azt mondja, hogy nem tudja, mit akar...és ezzel már a sírba kerget:S de ha nem keresem akkor ugyis rámir msn-en, meg felhivott eggyik nap csak ugy 2 órát beszéltünk...:( most akkor? és drágám, szerelmem, szivem igy becézett..:( annyira rossz:( és nagyon köszike neked...:)puszim:)
2010. jan. 15. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!