Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan fiút, akivel lelkileg egy hullámhosszon vagyok? (lent a java)

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, nagyon sok fiút ismerek és több barátom is volt már, de olyannal még sosem találkoztam akinek olyan lett volna a természete vagy az érdeklődési köre mint nekem, vagy aki legalább egy picit művészlélek és saját gondolatai vannak. azért annyira fontos ez mert sajnos rá kellett jönnöm, hogy magamon kívül senkit sem bírok hosszú távon elviselni. úgy érzem néha, hogy egyedül lenne a legjobb de a magányt is marhanehezen viselem...
2014. júl. 29. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
elég sötét környezetben élhetsz akkor.
2014. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen vagyok...:) Annyi a különbség csak, hogy én imádom a magányt. :) Jó dolog művésznek lenni.
2014. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most erre jöttél rá, de majd később másra. Hidd el ez így van.
2014. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Művészlélek alatt mit értesz pontosan?

Hobbidon keresztül lehetne, pl ha érdekelnek a galériák, kiállítások, akkor elmész egyre, és ott szétnézel.

Viszont ha alapból így állsz hozzá, hogy "magamon kívül senkit sem bírok hosszú távon elviselni", akkor felesleges köröket futsz. Mert egy kapcsolat a másik elfogadásáról szól, minden hibájával együtt. Nem létezik tökéletes.

2014. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerkedj minél többet és majd biztosan találsz.
2014. júl. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

... ez így elég tág ahogy fogalmaztál, ahogy már előttem is írták, olyan környezetben kell keresni ami számodra megfelelő, galéria, kortárs művészeti előadások, vers felolvasás vagy bármi ilyen, aminek köze van, hozzád az érdeklődési körödhöz.


Egyébként sok vízfejű srác van aláírom és aki nem is az kétségek között vergődve és megbélyegezve próbál beilleszkedni a "nagymenők" közé így az értékes oldaluk rejtve marad, lehet barátaid között is van olyan aki művész lélek, csak mert már lehet sokat csalódtak elrejtik... bizonyos kapcsolati szinten előjön a valódi "én"

2014. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én se nagyon beszéltem olyannal, akivel egy hullámhosszon lennék. ha gondolod, beszélgethetünk :)

23F

2014. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!