Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
tehät mar nem szeretem a baratnömet most vagy 2 hetig nem találkoztunk lényegében megpróbáltam szakítani, de aztán megint ráírtam vmi okbol amibel szidalmazni akartam aztan az lett a vege ,hogy csak elmentem es szexeltünk de közbe meg büntudatom volt mert mar nem akartam volna ö meg megint elkezdte ,hogy akkor javítsuk meg meg így menjünk együtt ide oda
2014. júl. 30. 01:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon erőltetett kapcsolat. Viszont ő még mindig szeret. Ez nem adja vissza az életkedved? Semmiképp se tudsz újra belezúgni?
2014. júl. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5 szót kimondani a szádon nem tudsz, de azért annál sokkal bonyolultabb dolgot igen, az igen is :)

...

Fuck Logic.

2014. júl. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megmondom öszinten lehet rohadt dolog de csaltam is mar meg ezalatt ugy ertem ,hogy lefeküdtem masik lannyal es meg diszkos kavaras is volt ezen kivül több is :/ azert is akarok mert nem birom tovabb hülyiteni de viszont kicsit nehez is elengedni mert régóta együtt vagyunk
2014. júl. 30. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!