Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátnőmmel? Büdös!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőmmel? Büdös!

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtem meg a barátnőmmel, de sajnos ő cigarettázik (bár azt mondta csak pár szál naponta), és emiatt rettentően büdös a ruhája, bőre, haja, szája. Azt hittem ez nem fog zavarni, de de! Néha már csókolózni sincs kedvem emiatt, és ha megemlítem, hogy mi lenne ha leszokna, felháborodik, hogy ő senki kedvéért nem fog, fogadják el ilyennek. Pedig amúgy nagyon tetszik, összeillenénk, de most ezért szakítsak vele? Mert nekem ez így nem jó.
2014. júl. 30. 11:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A dohányzás borzasztóan káros és veszélyes, mindenképpen le kéne szoknia, akár jár veled, akár nem. Ha téged ez zavar, szakíts vele, nem igazán tudsz mást tenni. Egy dolog, amit már nyilván sokszor hallott, hogy kismillió betegség rizikófaktorát jelentősen növeli, de a többi "mellékhatást" is tapasztalhatja: büdös, visszataszító, a férfi embernek nincs kedve csókolózni, sárgák lesznek a fogai, rekedt a hangja stb., stb.
2014. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

Álljon át elektromos cigire! :)

Én is most teszem... Tök jó íze van, annyi nikotin van benne amennyit kérsz, és jóval kevésbé káros :)

Ott cigizhet vele ahol akar mert nem minősül dohányzásnak...

Plusz egyáltalán nem büdös. A kifújt "füstnek" semmi szaga nincs, íze pedig kb ezer félében kapható :) Gyümölcsösön át a dohány ízűig... De egyiktől sem lesz büdös a szája. Tényleg csak pozitívum. A cigihez képest, ofc.



24F

2014. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
bár mennyire is szereted meg összilletek igy a te egészségedet is veszélyezteti mond meg neki hogy mi van hogy mi a bajod azzal hogy cigizik nem azt mondom hogy változtasd meg de azért jobb ha tudja az igazat és ha akkor sem akar leszokni a cigiről akkor vedd rá arra hogy legyen higiénikusabb vagy térjen át az említett elektromos cigire a hatása meg van meg az élvezte is neki de azért sokkal egészségesebb
2014. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy tudtál összejönni egy dohányzóval. Ha neked ez fontos, nem kellett volna tovább találkozgatni vele. Én se jövök össze dohányzó férfival, mert engem baromira zavar, rögtön kizáró ok. Dobd, leszokni nem fog, te meg csak magadnak ártasz vele.
2014. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ha ő nem szokik le és te nem tudod így elfogadni, akkor szakíts vele!

mondtad neki, hgy téged zavar, de ő nem ad le ebből , mert neki szüksége van a cigire, ergó rád nincs.. én ezt így értelmezem

2014. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
a dohányzás nem egy tulajdonság, mint például az, hogy valaki nem szereti a tökfőzeléket. Nem jellembeli megváltoztatásról, van szó, hanem egy nagyon veszélyes, és káros szenvedélyről. Ezt nem kell elfogadni.
2014. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
elég gyerekes a viselkedése. menekül a mindenki őt fogadja el szar dumába de kompromisszumokra nem képes. mi lesz később? nem bizony elmondanám neki, hogy vagy leszokik negyed éven belül vagy keressen mást. egyébként is milyen anya lesz az ilyen aki a saját gyerek életét is kockáztatja egy ilyen szarsággal?
2014. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha már összejöttél vele, akkor viseld el... Én össze sem jöttem soha olyan pasival a ki bagózik, mert számomra undorító, és nincs gusztusom egy hamutartóval csókolózni, szagolni a ruháját stb...

A férjemnél is kizártak voltak azok akik dohányoznak.


Így utólagosan paraszt dolog lenne ezért otthagyni. Előbb kellett volna gondolni erre. És megváltoztatni se akard. Abban igaza is van, ha így belementél a kapcsolatba, akkor ne akard leszoktatni.

2014. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ostoba az összes dohányos! Csak magukkal törődnek! Menekülj mielőtt nem késő!
2014. aug. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!