Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetnék tökösebb csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék tökösebb csaj?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy csendes vagyok és olyan kis békés. Nem szoktam nagyon őrjöngeni úgy el vagyok magamban DE a férfiaknak ez nem tetszik mert túl nyugott vagyok.

Lehet, hogy unalmas is lehetek.

SZERETNÉK egy férfias barátot, aki szórakoztató és nem sérteget.

De mindig hasonló srácok jönnek oda akiknek nincs önbizalmuk és félénkek :(


2014. júl. 30. 15:58
 1/6 A kérdező kommentje:
N/24
2014. júl. 30. 16:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, én is félénkebb srác vagyok, és biztos bejönne nekem is ez. Ezek után még kevésbé merek majd odamenni egy ilyen lányhoz, köszi. :D
2014. júl. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan akarsz lenni, mint Conchita Wurst?Ő elég tökös:)
2014. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tökösebb akarsz lenni??? varrass magadnak egyet a lukad fölé....

nyugi csak vicc volt szentem ne változtass én egy komolyabb és férfiasabb fiu vagyok (nem tom mit értesz férfias alatt) és nekem pl pont az ilyen békés és nyugodt lányok is bejönnek amilyennek irtad magad és az ilyen lányoknál nincs arra esély hogy a fiuk féltékenykedjenek mint a "tökösebb" csajoknál azok hajlamosak a megcsalásra

2014. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem nagy az önbizalmam, csak az utóbbi időben a lányok miatt lecsökkent...

De ha valaki szeret, visszamegy az önbizalmam normális szintre. Szóval kérdező, esélyt kell adni másoknak, hogy a valódi énjük kibontakozhasson!

23F

2014. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
55%
Én 20 éves csaj vagyok.Szerencsésnek mondhatom magam,mert sikerült kilábalnom a "szürke kisegér" imidzsből.Én is elég csenndes,nyugodt voltam,a barátnőim mellett szinte eltűntem.De azóta óriásiává nőte ki magam az önbizalmam.Mondjuk szerintem nálam ez azért van,mert egy olyan gimiba jártam,ahol nem nyomták el a diákokat és folyton beszéltettek minket.(TÁG Debrecen)Most az egyetem egyik legdögösebb pasija udvarol nekem.:)(jogi egyetem) Tudom ajánlani,hogy először csak a barátnőid,családod társaságában próbálj minél többet beszélni,ha van olyan téma,ami ténylegesen is érdekel,akkor ahhoz bátran szólj hozzá!Ne rejtsd véka alá a véleményedet!Jó módszer lehet még,hogy ne a baráaiddal,hanem EGYEDÜL menj el egy szórakozóhelyre,diszkóba.Ott nem kell nagyon beszélned,csak adnod magad a táncparketten.És,ha megkörnyékez egy pasi,akkor beszélgess vele,vagy elég,ha egyelőre csak táncolnátok!Ha pedig szóba is elegyedtek,akkor nyugodtan adj ki magdból mindent,hisz valószínűleg töbször nem nagyon találkoztok,ha pedig igen,az azt jelenti,hogy ez a fajta stílus,amit te képviselsz bejön neki,és nyert ügyed van!Ezeket tudom javasolni,remélem összejön! ;)
2014. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!