Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek vele a fesztiválon?

Figyelt kérdés
Nem sokára lesz a Sziget fesztivál ahová megy a baráti köröm,bele értve a legjobb barátomat is. Nemrég rájöttünk hogy mindketten többet érzünk a barátságnál. Kisebb-nagyobb veszekedések vannak közöttünk mostanában (lányok fiúk miatt,féltékenyek vagyunk) és kicsit megingott az egész kapcsolat. Sokszor mondja azt is hogy jobb lenne ha barátok lennénk,de ha együtt vagyunk félre vonulunk és megcsókol,megölel..rég nem éreztem ilyet. Most egy hete kb.nem igazán beszélünk..elkezdett kavarni egy másik lánnyal előttem. Mit tegyek? Hogy viselkedjek vele a fesztiválon? Együtt megyünk. Vegyem levegőnek? Vagy igenis legyek el vele? Nem tudom mit tegyek.
2014. júl. 30. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nézd levegőnek, de nem érdemel többet, mint, hogy beszélgessetek (azt sem muszáj), mert ELŐTTED kavart egy másik lánnyal.
2014. júl. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!