Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó az valakinek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az valakinek, ha játszik egy másik ember érzéseivel?

Figyelt kérdés
Mégis miért van ennyi szemét ember?
2014. júl. 31. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
azt nem tudom én csak azt nem értem a másik miért engedi, hogy hülyének nézzék és szórakozzanak vele. mert minden kettőn áll.
2014. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Láttad már a Kegyetlen játékok című filmet? Erről a kérdésről ez jutott eszembe egyből!
2014. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

na látod ez jó kérdés...de ez inkább költői kérdés...

sokan nem gondolnak bele mekkora kárt tudnak tenni a nekik viccnek tűnő dologgal, vagy a hirtelen hozott megfontolatlan döntésekkel amik később megváltoznak...ha meg szándékosan okozza a fájdalmat akkor hidd el vissza fogja kapni és meg is érdemli majd!


21F

2014. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mert játékosok vagyunk.

Amúgy meg nem mindig (csak) annak a hibája, aki játszik a másik érzéseivel (elvileg). Sokkal összetettebb ez a dolog is, mint sok minden más. Na és ezért válaszolok úgy, ahogy, mert hülyeségeket kérdeztek. De persze mindig csak a másik a hibás.

2014. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez több összetevős (: ahogy kecskelovas is írja. nem csak az egyik ember a hibás. talán, ha értékelnék a törekvéléseket és pontos visszajelzéseket adnának az emberek a másiknak, bennük nem hagyva kétségeket akkor ők is biztosabban viszonyulnának, határozottabban hoznának döntéseket érzelmi életüket illetően. (:
2014. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
pedig tök egyszerű. tudja hogy bármit megtehet, és élvezi, és ki is használlja, hatalomérzetet ad neki, tudja hogy a másik annyira szereti hogy bármit megtenne neki, ő pedig ha már így van miért ne használja ki? úgysincs arra a bizonyos másikra szügsége, csak elhiteti, aztán ha már a másik besokalt és otthagyja hát ez van, de amit tudott már kiszipolyozott belőle. ő joljár mindenképp
2014. júl. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom ha egy ember játszik a másik érzéseivel az két okból lehet.Vagy csak szórakozni akar a maga kegyetelen módján vagy csak csupán úgy tűnik mintha a másik érzéseivel szórakozna,de közben ő maga is megszenvedi a dolgot.Csak a döntésképtelensége,küslsős dolgok viszik rá a ''szórakózásra,,.Ami amúgy nem az,csak annak látszik.
2014. júl. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ugyanezt érzem amit az utolsó írt. Nagyon vacak dolog így járni. Csak olyan hülyének érzem magam, mert rengeteg jel volt előtte, de nem akartam foglalkozni velük.
2014. júl. 31. 11:53
 9/13 A kérdező kommentje:
A 6-os válaszára gondoltam.
2014. júl. 31. 11:54
 10/13 anonim ***** válasza:
2 emberen áll vagy bukik a dolog egy az aki próbál játszani de a döntéseidet te magad hozod igen is csak aki magát felkínálja annak lehet játszani az érzéseivel
2014. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!