Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy ember annyira fél egy párkapcsolattól, hogy nem mer belemenni, akkor se ha vannak érzései a másik felé?

Figyelt kérdés
Nem tiniről beszélünk. Az másabb.
2014. jún. 5. 13:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Létezik.
2014. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha szerelmes akkor tuti belemegy :)
2014. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És egy ilyennel mit lehet kezdeni?
2014. jún. 5. 13:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Hagyni kell magának.
2014. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Létezik. Az oka főleg az szokott lenni, hogy nem bízik magában vagy a másik nemben. Ha ezt fel tudod oldani akkor van esélyed.

Hozzáteszem, ez csak férfiaknál működik biztosan, a női gondolkodáshoz nem értek.

2014. jún. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

én szerettem egy lányt neki is OK-s lett volna a kapcsolat de én mégsem mertem belemenni, régi csalódás miatt

21F

2014. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hogy lehet feloldani ezt,ha valaki nagyon bizalmatlan?
2014. jún. 5. 13:38
 8/15 anonim ***** válasza:

Nőknél is van ilyen két oka lehet.

AZ egyik hogy tapasztalatlan és gátlásos vagy a múltban ért sérelmek miatt alakul ki egy gát, nem mer lépni fél attól hogy a kiszemeltnek nem tetszik mint nő esetleg fél az újabb csalódástól.


Másik ok az ha szerelmes de az akibe szerelmes nem veszi észre de mégis várja az illetőt hogy lépjen felé, emiatt más férfiak társaságát állandó visszautasítással kerüli.



25/N

2014. jún. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehet feloldani....ha nem tudod magadtól, akkor minek próbálkozni?
2014. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezeknél a nőknél sok türelem kell és lassan közeledve kell bizalmat kiépíteni, kezdve egy egyszerű barátkozással. Náluk akkor érdemes küzdeni ha igazán szereted. De sose légy tolakodó.
2014. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!