Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam, kilépjek a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, kilépjek a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve élünk együtt. Ő elég kriminális eset, az elmúlt fél évben diagnosztizáltak nála egy betegséget ami elég súlyos (nem halálos) és kiderült, hogy meg is kell műteni.

Rengeteget fogyott a betegségéből kifolyólag, és bár kitartok mellette, de elviselhetetlenül viselkedik. Veszekedik, mert "ő beteg" , igazi férfi , elhagyja magát, bunkózik és nem foglalkozik velem.... 8 hónapja nem szexeltünk, és hiába mondom neki, éreztetem vele, nem változik a dolog. Állandóan arra fogja, hogy rosszul van, holott tudom és látom rajta mikor van rosszul és van bennem annyi empátia, hogy akkor nem mászok rá....

Szóval szeretem, de nem vagyok szerelmes már. És félek elhagyni, mert tudom, hogy elhagyná magát, a műtétre sem menne el, még rosszabb helyzetbe kerülne.

Az Ő válasza mindenre a "leszarom", semmivel nem foglalkozik... a számláit sem fizeti be, a gyorshajtásos büntetést se, semmit.... mert "leszarja"...


A sztori lényege, hogy 4 hónappal ezelőttig nem bírtam tovább és sajnos vagy nem sajnos de megcsaltam. Szégyenlem, de a kollégája / szinte legjobb barátjával. A kolléga miatt nem fogom felrúgni az életem, mert házas ember....szóval a sztori katasztrófális. Viszont ebből is látszik a párom mennyit foglalkozik velem, észre sem veszi hogy mi folyik előtte....


Nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban, de félek elhagyni, mert aggódom mi lesz vele....


2014. júl. 31. 14:35
1 2
 1/18 Makker bolha ***** válasza:
Szerintem várd meg amíg joban lesz és csak az után hagy el mert így lehet h roszab lesz neki :/
2014. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%

Én normális esetben elhordanálak mindennek mert megcsaltad, de most kivételt teszek, mert ennél meg tudom ezt érteni.


A helyedben tovább kéne lépni, lelkiismeret furdalás nélkül. Ne ezért a kvázi zsarolásért legyél vele együtt, meg sem érdemli. Ha korábban is ilyen volt akkor meg pláne.

2014. júl. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Kerida ***** válasza:

Ezt meg kell vele beszélned. El kell neki mondanod, hogy ki szeretnél lépni a kapcsolatból, mert hiába próbáltál megtenni minden tőled lehetőt ő "leszarja".


Olyan ember kell neked akivel együtt küzdhetsz és nem olyan, aki elhagyja magát.


De legközelebb mielőtt széttennéd bármely indíttatásból is a lábad, gondolj bele abba egy percre, hogy neked hogy esne, ha fel lenne a szerep cserélve! És ha neked lelkileg ez ok, akkor kúrj... de ha fáj, akkor inkább ne lépd meg, mert az, hogy mással dugsz, az nem párod hibája, hanem a tied, mert nem tudsz lépni csak vergődni és az a te kudarcod.

2014. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Mindketten hibásak vagytok. Elmondom miért:

Te elmenekültél a megoldás elől és egy sunyi módon lefeküdtél valakivel, aki ráadásul a legjobb barátja. Ez semmiképpen sem megbocsátható. Éld át te is egyszer ezt.

Másrészről ő is hibás, mert attól h beteg, még nem jogosítja fel, h bunkó paraszt legyen veled. Magyarul ő ebben hibázott. Ha szeretkezni nincs is kedve veled, azért nem hibáztatható, de akkor fel is út- le is út. Nem átverjük a másikat.

2014. júl. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Én próbáltam kitartani mellette, és türelmes lenni, de amikor az ember a szexhiány miatt amúgy is feszült ( mert mindenki az) , akkor sajnos előbb pattan a húr. Mindenért veszekedik, állandóan lehangolt, semmi nem jó neki.

Mindent megpróbáltam már. Gyomor tükrözésre is csak azért ment el, mert megfenyegettem hogy elhagyom, mert egyébként oda se ment volna el, mert "leszarja". A szüleivel is beszéltem, hogy mit tehetnénk ( nyilván a szex hiányát azért nem osztom meg velük), de el vannak ők is keseredve , nem tudják.

Tegnap a doki már azt mondta nekem h hízlaljam a párom, mert ennyi kilóval nem műtik meg.... de ezzel sem tudok mit kezdeni, mert mikor mondom neki h egye meg amit főztem az a válasz, hogy " ne osszam az észt, egyek én"...


A pasi akivel lefeküdtem pedig foglalkozik velem, dícsér, nőnek érzem magam mellette, és megadja azt amit otthon nem kapok meg. Úgy érzem ez egy mókuskerék amiből nincs kiút....

2014. júl. 31. 14:43
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is mesélek neked jó?

Volt 1 "barátnőm", katasztrofálisan viselkedett.. Eljutott arra a pontra hogy "öngyilkos" lesz, de miattam nem tette meg.. Aztán én már nem bírtam tovább vele, így próbáltam túllépni..

Mikor szakítottam vele akkor is öngyilkossággal fenyegetőzött, de szakítottam vele és tudom hogy nem tette meg.. Az emberben nagyobb az élni akarási vágy szóval ha elhagyod akkor sem fogja a halálba vinni magát..

Esetleg annyit tehetsz hogy megvárod a műtétet, aztán mikor jobban lesz megmondod neki hogy mi a helyzet..

2014. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

hát én is egy szép hosszú "elküldelek a p****ba" szövegre készültem a kérdés olvasásánál, hogy mennyire egy szemét aljas........érted...de itt a helyzet kicsit más...én soha nem értettem egyet a megcsalással akkor inkább szakítás...de te kedvességből nem szakítasz...hát nem tudom ilyen esettel még nem találkoztam...ezt a pároddal meg kellene beszélni, meg kellene törni...mert szerintem feladta...valahogy meg kéne győzni és neked kilépni a kapcsolatból, hogy egyikőtök se sérüljön!


21F

2014. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Egyrészt sajnálom a dolgot.

Másrészt, vannak, akik ennél rosszabb helyzetben vannak, huszonéves nők, akiknek maguktól függetlenül lehetetlen az életük (egyelőre), és nem hogy szexre nincs lehetőségük, ill. meg nem fordulna a fejükben, hogy kapcsolat nélkül csak úgy lefeküdjenek valakivel, mert kívánják, de pl. a szüleiket kell eltartaniuk, akik esetleg meg ütlegelik őket, ha nem úgy viselkednek, ahogy elképzelik. Ők rosszabb helyzetben vannak, de magasabb erkölcsi mércét ütnek meg, mint a kérdező. Nem szabad, hogy akörül forogjon az élete az embernek, hogy nincs szex, jaj de rossz nekem, és akkor még emiatt csinál még több rosszat. Bár visszafordítani, ami történt, nem lehet, de remélem, helyrejön a dolog valahogy.


Harmadrészt nagyon úgy látom, pszichológus ill. pszichiáter kéne a párodnak. egy kis antidepresszáns lehet, hogy csodát művelne! mert ez a nem érdekel semmi, lesz*om tipikus depresszió jele, amit lehet kezelni!


Negyedrészt, nem tudom, mi a betegsége, bár nem lelki eredetű ezek szerint. Nem tudom, ennek mekkora a jelentősége, de fontos lehet az is, mije beteg és miért.


Tényleg fura, hogy ennyire elhagyja magát, amikor még van is mellette valaki. De ha átmegy nehézségeken az ember, megtanulja, hogy bizony küzdeni kell. Erre a mai emberek, főleg fiatalok nem állnak készen.


Remélem, segítettem. Véleményt írtam, nem akartam bántani senkit. A pszichiátert, antidepresszánst nagyon ajánlanám! De idegrendszerre ható készítmények, vitaminok is lehet, segítenének már valamit, akár pl. magnézium, ha amúgy is gyér a táplálkozása, B6 vitamin, stb. A magnézium hiánya is közrejátszhat abban, hogy nem sok ellenállóképessége van lelkileg sem.

2014. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%

Jól csináltad ne bánd! A szex kell egy nőnek is, nem csak a férfiaknak. Tarts ki a műtétig, s addig gondolkodj, hogy mi legyen. Ha szex kell, akkor kell, mert azért ebbe se kellene belerokkanni, ha egy kis gyógy-orgazmusra van szükséges, s kockázat nélkül meg tudod tenni, akkor hajrá. Mondjuk ilyen feladatokra én is alkalmas lennék. ;D ;)


Szóval nehéz helyzeted, s a legkisebb gondod az, hogy néha idegen brét veszel a szádba. Maradjunk ennyiben.

2014. júl. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Crohn betegsége van a páromnak, ami nála úgy jelentkezett, hogy annyira összeszűkűlt a gyomra, hogy ki kell tágítani neki műtéti úton, mert ha "sokat" eszik, vagy gyorsan, vagy megterhelőt akkor azonnal kijön belőle minden. Ezért fogyott. 3 hétig minden nap infuzióra volt kötve.

A gyomortükrözést is azért kellett megcsinálni, hogy kiderüljön elég-e felülről egy hálóval kitágítani a gyomorszájat vagy fel kell vágni a hasát és úgy megműteni, nos ez utóbbi lesz....


Minden nap küzdök vele, mert nem egyszerű. A depresszióra én is gondoltam, de persze semmilyen orvosról nem akar hallani...

2014. júl. 31. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!