Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam, kilépjek a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, kilépjek a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

A párommal 4 éve élünk együtt. Ő elég kriminális eset, az elmúlt fél évben diagnosztizáltak nála egy betegséget ami elég súlyos (nem halálos) és kiderült, hogy meg is kell műteni.

Rengeteget fogyott a betegségéből kifolyólag, és bár kitartok mellette, de elviselhetetlenül viselkedik. Veszekedik, mert "ő beteg" , igazi férfi , elhagyja magát, bunkózik és nem foglalkozik velem.... 8 hónapja nem szexeltünk, és hiába mondom neki, éreztetem vele, nem változik a dolog. Állandóan arra fogja, hogy rosszul van, holott tudom és látom rajta mikor van rosszul és van bennem annyi empátia, hogy akkor nem mászok rá....

Szóval szeretem, de nem vagyok szerelmes már. És félek elhagyni, mert tudom, hogy elhagyná magát, a műtétre sem menne el, még rosszabb helyzetbe kerülne.

Az Ő válasza mindenre a "leszarom", semmivel nem foglalkozik... a számláit sem fizeti be, a gyorshajtásos büntetést se, semmit.... mert "leszarja"...


A sztori lényege, hogy 4 hónappal ezelőttig nem bírtam tovább és sajnos vagy nem sajnos de megcsaltam. Szégyenlem, de a kollégája / szinte legjobb barátjával. A kolléga miatt nem fogom felrúgni az életem, mert házas ember....szóval a sztori katasztrófális. Viszont ebből is látszik a párom mennyit foglalkozik velem, észre sem veszi hogy mi folyik előtte....


Nem érzem jól magam ebben a kapcsolatban, de félek elhagyni, mert aggódom mi lesz vele....


2014. júl. 31. 14:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Bevallom amennyire el voltam keseredve nem volt nehéz megtennem a félrelépést :/

Végre úgy éreztem, hogy kellek valakinek. Nos, mivel házas tudom, hogy csak szexre, én se akarok hozzá költözni, egyszerűen jól érezzük magunkat.

Ha pedig mindig arra gondolnék mi lenne HA, meg mi lenne ha velem történne akkor kb. én is depressziós lennék a párom mellett és ennyire se tudnám tartani benne a lelket.

A megcsalás önmagában is elég undorító dolog, de nem volt más választásom. 8 hónapja úgy fekszik le mellém, hogy én jobbra ő balra fordul és jó éjszakát kívánunk egymásnak.... azért 25 évesen ennél többre vágyom....

2014. júl. 31. 15:20
 12/18 Kerida ***** válasza:

Hát akkor nem kívánom, hogy legyél az én helyemben, mert akkor öngyilkos lettél volna már rég.


"Nem volt más választásom".

Tudod senki nem tartott a fejedhez pisztolyt! Hogy érzelmileg instabil vagy te is, ok. De az a te döntésed, hogy mellette maradtál, ahogy az is, hogy szexeltél mással.


Te erős nő vagy kitartottál egy ilyen kapcsolatban... és miért? Hogy aztán szépen alászállj a pöcegödörbe. Pillanatnyilag, ha egy grizli medve kezdene el udvarolni neked azzal is hálnál de ez így nem állapot. :/


Légy most erős és mond meg a párodnak, hogy sajnálod, kikészültél. Felemésztett a kapcsolat és szeretnéd újraépíteni az életed, mert ha így megy akkor már villanypóznával is kúrni fogsz... :/


Ez nem megoldás amit te csinálsz. Egy embert nem tudsz kihozni a gödörből... de az nem segít senkin, ha te is ott kötsz ki.


Lépj tovább. Beszéld meg vele a dolgokat és lépj tovább. Mert már kezded elveszíteni a józan ítélő képességed és te is elkezdtél "szarni" a világra.

2014. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Oké, nem tartott pisztolyt senki a fejemhez, hogy megcsaljam. Ez tény. De azért megnézném, hogy ki hogyan állna ennyi ideig helyet az én életemben ha ilyeneket kell elviselnie. Tény, vannak az enyémnél sokkal rosszabb élethelyzetek is. Arra sem kényszerít senki, hogy a párommal legyek amig megműtik vagy akármeddig. De én így döntöttem, lehet, hogy nem volt helyes, de ki nem hibázik?
2014. júl. 31. 15:40
 14/18 anonim ***** válasza:

Valamelyik előző hsz voltam. A depijét kéne valahogy gyógyítani gyógyszeresen. Biztos vannak olyan készítmények, amik ezt segítik és nem receptkötelesek. Vitamin, magnézium, egyebek, meg kéne beszélni az orvosokkal, valahogy csak lehet a kajájába tenni, vagy ilyesmi.


"azért 25 évesen ennél többre vágyom...." Na ezt a részét én nem tudom elfogadni. Én meg 38 évesen vágynék ennél sokkal többre, nekem még olyan kapcsolatom se volt, mint neked. És akkor mi van? Van, akinek egyetlen kapcsolat sem adatik,nemhogy még válogasson, hoy a jelenlegi nem jó, még akasztunk valakit. Bár ez most nem segített a problémádon, de tényleg ne azt nézd, többre vágynál-e vagy mire vágynál, ne ez legyen a szemed előtt.


Esetleg még megoldás lenne, ha kórházba kerülne a párod, nem tudom, a betegsége miatt vagy valahogy be lehetne-e vitetni, és ott kapna antidepresszánst és mindent, amire szüksége van. Sőt, ez lenne a jó megoldás, mert se te, se más nem tudja ellátni ebben az állapotában. Nem lehetne beutalni? Bár a kórházak túlterheltek, talán nem sok esély van erre, de hátha. Orvossal kéne az egész szitut megbeszélni (a megcsalás részét nem, de a gyógyítását, kezelését lelkileg, a depresszióját és az egészet).

2014. júl. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam. És hát igen, ahogy előttem írta valaki, neki is elmondhatnád, hogy részedről erősen válságban van a kapcsolat. Bár amíg ez a depressziós állapot tart, addig lehet, ez se fogja érdekelni, de talán meg lehet próbálni. Neki valóban elmondhatnád, hogy többre vágynál és ez így részedről nem mehet már sokáig, és tessék elmenni a dokihoz, aki felír antidepresszánst.
2014. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

14-es!


Köszönöm a tanácsodat, de egyet nem értek. Mi az, hogy ne azt nézzem, hogy ez NEKEM nem elég? Akkor mit? Ne foglalkozzak magammal meg az igényeimmel? Ha kiléphetek egy kapcsolatból ne lépjek, mert minek "akasszak még egy pasit" elégedjek meg ezzel az élettel? Még akkor is ha van lehetőségem jobbra?

Szerencsére nem vagyok még se házas, se gyerekünk nincs, nyilván akkor nehezebb lenne a döntés, de házasságból is szállnak ki emberek ha boldogtalanok. Akkor miért kellene egy szimpla kapcsolatban szenvednem? Szerinted jó érzés egy boldogtalan nő mellett élni?

2014. aug. 1. 07:45
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Undorító mentalitás egy beteg emberbe így belerúgni és ilyen mocskos módon elbánni vele. Aki a párját megcsalja, az állati színvonalon leledző hányingerkeltő ösztönlény.
2014. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Tudod utolsó mindenki ösztönlény, csak van aki tagadja és van aki beismeri.

Van akit sodornak magával az események és nem is akar "ellenkezni" és van aki erős és kivédi ha bepróbálkoznak nála.

Azon ami megtörtént nincs mit szépíteni, és büszke sem vagyok rá, de ha nem baj azért öngyilkos nem leszek,.....

2014. aug. 3. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!