Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha ismerkedés elején azt kell mondanom egy nőnek, hogy "mérnök informatikus" vagyok és "szoftverfejlesztéssel" foglalkozom? Egyből egy élettelen kockának skatulyáznak be anélkül hogy ismernének?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 16:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
kolega :D ha így gondolja max. vesztett egy potenciális jóembert.
2014. júl. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Miből gondolod ezt? Nekem párom mérnökinformatikus, semmiféle lenézés nincs felé irányomból, sőt, máshonnan sem.
2014. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
de a közvélekedés engem is érdekelne erről
2014. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%

Ja hazudj, mondd azt hogy simán mérnök vagy.


Ha meg kiderül azután hogy összejöttetek hogy mit mérnökölsz akkor meg már tök mindegy, eléggé ismernek ahhoz hogy tudják nem vagy élettelen, nem?

2014. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%
A bérlapodat kell megmutatni és hidd el nem leszel egy pillanatra se kocka.
2014. júl. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed, hogy ez hátrány, akkor csinálj előnyt, vagyis poént belőle: mondd, hogy egy élettelen kocka vagy. Az esetek 99 százalékában bejön. :)
2014. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Nekem imponálna. Bár lehet azért mert én is mérnök informatikus vagyok és szoftverfejlesztéssel foglalkozok. :D

24/N

2014. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
na még jobb, kollegina :D ez az ideális párosítás: [link]
2014. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

szerintem ne képzetlenekkel ismerkedj:) én pl. gazdinfót végeztem (lány vagyok), de senki se hiszi, hogy kocka vagyok:)


de ha nagyon kamuzni akarsz, végülis mondhatod, hogy mérnök.

2014. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Csomó informatikust ismerek, van, amelyikük nagyon tud élni! Tehát nincsen vele semmi gond. Ti kerestek a legjobban.
2014. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!