Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz, ha ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha ismerkedés elején azt kell mondanom egy nőnek, hogy "mérnök informatikus" vagyok és "szoftverfejlesztéssel" foglalkozom? Egyből egy élettelen kockának skatulyáznak be anélkül hogy ismernének?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 16:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, megmondanám, hogy nekem is van olyan ismerősöm, aki ezt tanul, és én is megjelöltem ezt a szakot harmadik helyen, csak rühellem a fizikát, ezért én csak programozó leszek.. :P

L

2014. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

szerintem inkább dollárjelekre gondol :D miért lenne ciki? egy nagyon jó végzettség, amivel baromi sokat lehet keresni!

én se érzem magam rosszul ha azt kell mondanom, hogy közgazdász vagyok és számviteli kontrollinggal foglalkozom!

2014. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mennyi de mennyi kollega van itt :D:D Jó látni, hogy nem vagyok egyedül.
2014. júl. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Én csak megkönnyebbülnék, ugyan is én analfabéta vagyok, ha informatikáról van szó. Az csodálom, hogy ezt a kicsi notebookot még tudom használni :)

Egyébként, nekem nem a végzettsége a fontos, hanem az ember aki a képzettség mögött van :)

2014. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
mai világban az egyik legjobban menö terület, ha van esze a lánynak egyből levágja hogy okosvagy és pénzed is van szóval nem rosz indítás :D
2014. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha már végeztél, akkor jó pont, ha még tanulsz, akkor alkoholista monitorbámuló pizzazabálónak gondolnak.
2014. aug. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Ha már eleget toboltál alkoholosan kedves "majd holnap kezdem a diétát". Szóval isten veled
2014. aug. 1. 23:50
 18/19 anonim ***** válasza:

Kolléga üdv.

Sajnos sok a sztereotípia pedig ha rám néz valaki akkor meg egy ,,izomagyú macsó lát,akinek nagyon fontos a külseje." :)

DE tényleg amikor meg közlöm,hogy szoftverfejlesztő vagyok akkor meg néznek,hogy mi van. :))))

Mondom ezt rakd most össze,hogy van ez,áááá ő nem hiszi el nem igaz.


De volt,hogy emiatt húzták a szájukat ilyenkor csak mérnök vagyok és kész.Nem tudom miér kell beskatulyázni minket,persze ha mutatnék nekik egy bankszámla kivonatot utalással mindjárt néznének kettőt és a lábak elkezdenének távolodoni :)


27Ffi szoftvermérnök

2014. aug. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 nlorant82 válasza:
Szerintem az! Én mindig azzal indítok hogy szeretek kerékpározni és 200Km-es bicikli túrákat is szoktam tenni,karatézom ,feltalálok és mérnök informatikus vagyok! Igazából szerintem baj ha az ember mérnök informatikus mert a mai nők nagy része a pénzt nézi és tudják hogy jól keres egy informatikus! Én ennek ellenére elmondom hogy mérnök informatikus vagyok ha nem tenném hazudnék az meg rosszabb! A nők szeretik az őszinteséget és az igazmondást! Ha kocka vagyok hát kocka vagyok de romantikus,sportos kocka vagyok!
2014. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!