Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez a kevésbé helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez a kevésbé helyes férfiaknál is?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm panaszkodik, hogy a barátjaik egy idő után egyáltalán nem becsülik meg őket, hiába adnak meg mindent.

Szerintük ez azért van, mert helyes, népszerű férfiakkal kezdenek.


Nekem más ízlésem van, közízlés szerint kevésbé helyes férfiakkal szoktam ismerkedni, nekem tetszenek. Én egy kimondottan szép arcú, jó alakú, csinos nő vagyok, intelligenciámmal is a helyén van Én is így gondoltam sokáig, hogy majd jobban meg fognak becsülni. De nem így lett, egy idő után természetesnek vették, hogy vagyok, nem tettek semmit értem, holott én még mindig igyekeztem a kedvükbe járni. Aztán szakításnál persze jött a rinya, hogy biztos a külsejük miatt hagyom őket ott.

Ezek szerint teljesen mindegy milyen típussal kezdek a végeredmény ugyanaz?


2014. júl. 31. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert az ember jellemét nem a kinézete határozza meg?
2014. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Bingóóó
2014. júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tehát akkor írjuk le az összes többi férfit,azért mert a bunkókat,és butákat választod,akiket nem is érdekelsz igazán,és ezért a többi férfi a hibás?

Nem ugyanaz az eredmény,csak értelmesekkel és normálisokkal kellene kezdeni,de persze őket észre sem veszitek...

2014. júl. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert igyekeztél mindig a kedvükben járni. Nem kell érted harcolni, így rádunnak. Meg kell találni a megfelelő pontot az odaadás és a tartózkodás között.
2014. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Elszomorít de az az igazság, hogy olyannal kellene összejönnötök aki a "frednzone"-ba tartozik. Ők azok akiket szerettek, csak épp a vágy nem hajt hozzá benneteket.

De egy esetből ne általánosíts, engem is eddig minden nő elhajtott, de mégsem adtam fel, és csak tanultam belőlük... ;)

23F

2014. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Kerida ***** válasza:

Kinézetnél annyi a fontos, hogy tudj hozzá vonzódni. Ennyi.


De a kinézet alapján nem lehet belőni, hogy ő most sármos és alázza a nőket, ő pedig kevésbé és a tenyerén hord.


Olyan férfit kell választani aki lelkiekben is rendben van és az sokszor nem függ össze a kinézettel (épp testben épp lélek... hah)


Én is ismertem nem egy olyan kevésbé helyes mackós pasit, akinek összejött egy csinos csaj, aztán egy idő után vérszemet kapott és azt hitte most aztán dögleni fognak utána a nők... :/


A külsőre nem lehet alapozni.

2014. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?

Mert minden pasi egyforma! :D


Na jó nem teljesen de a lényeg az hogy a szex körül forog az agyuk.Ha megkapnak valakit akkor már nem is kell küzdeni értük azt hiszik..sajnos vannak akik azt hiszik magukról hogy olyan jó pasik holott nem úgy van. Amúgy a külső nem minden.. Sajnos én is rosszul választok mindig és a szemétládákba" szeretek bele vagy a félőrültekbe..

Egy nő

2014. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is mindig ilyenekbe futottam bele, de aztán találkoztam a mostani barátommal, akiről ránézésre meg tudtam mondani, hogy jófiú, és még az ismerkedés elején a szexmentes időszakban, amikor elképzeltem, vajon milyen lehet vele a szex, még az is bejött. Minden porcikámat végigszeretgeti, mire odáig jut a dolog, hogy ténylegesen szeretkezzünk, és a való életben is hasonló. És ez nem azért, hogy engem lenyűgözzön, a barátaival akiket már tizenévek óta a barátainak tart, is hasonlóan odaadó, kedves, figyelmes. Ez a természetéből fakadó jófiúság szerintem olyan dolog, amire lehet alapozni, mert ez megmarad. És látszik is rajta, tipikus aranyos feje van :D És még így is határozott és férfias, szóval megnyertem a főnyereményt, ezzel tisztában vagyok. Kenderbe veri az összes eddigi pasimat, mind egy szálig.


És minderre nagyjából az első pillanattól kezdve rá lehetett jönni, amikor találkoztunk az első pár beszélgetés alatt már tudtam, miféle. Bár biztos, hogy ritka, de az is biztos, hogy nem egyedi eset. Szerintem ha megnézed, hogy a pasi a barátaival mennyire foglalkozik, akiket nyilván régebb óta ismer, mint téged, akkor megláthatod, hogy milyen lesz veled is akkor, amikor már úgymond "hozzá tartozol", és elmúlik a kapcsolat kezdeti izgalma.


És ez nem a kinézeten múlik.

2014. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kender lol. :DDD

Kenterre gondolsz nem, mama?:D

2014. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
lol, tényleg :D bocsi, alaposabban kellett volna átnéznem küldés előtt ;) :D
2014. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!