Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként ez tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként ez tényleg olyan elítélendő?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, van egy jó állásom amiben kiélem a kreativitásom, de egyedül élek, eltartom magam. És jól érzem így magam. Sajnos az eddigi párkapcsolataim mind defektesek voltak.


Éltem már együtt pasival, sajnos volt részem halálesetben, megcsalásban, volt olyan pasim aki porcelánbabaként kezelt sehova nem engedett el, mindenbe beleszólt, a legutóbbi kapcsolatom sajnos pofonig fajult.

Eljutottam oda, hogy nem akarok komoly kapcsolatot. PErsze, én is szeretnék majd egyszer családot, de jelenleg úgy érzem, hogy tökéletesen el vagyok egyedül, illetve a rövidtávú kapcsolatokban, nem tervezek évekre senkivel.

Szerencsére rengeteg barátom / barátnőm van, és mivel a munkám elég komoly ezért a hétvégéken igyekszem kikapcsolni. Nincsenek egy éjszakás kalandjaim, volt már, de nem ez a jellemző.


Tegnap beszélgettem a barátnőmmel aki évek óta kapcsolatban él, hallgattam a panaszkodásait és közben rájöttem, hogy erre nincs szükségem. Annyit csalódtam már. Közben én is meséltem a barátnőmnek a legutóbbi "hódításomról" , és azt mondta nekem, hogy sokáig ezt nem csinálhatom, nem hiszi el, hogy nőként ez engem kielégít.

Persze irigyli, hogy független vagyok, imádom a munkám és feltalálom magam egyedül, de szerinte egy idő után megunom, és rájövök hogy mennyi évet pazaroltam el.

Az egyik barátom is teljesen le van döbbenve a "viselkedésemen" , szerinte ez a felfogás nőhöz nem méltó, szerinte csak kefélek a nagyvilágban és játszom a boldog szinglit, holott tuti vérzik a szívem.


Szeretem őket, mert a barátaim, de zavar, hogy elítélnek ezért. Nem hinném, hogy olyan fura lenne ez nőként. Gondolom már is érzett már így?!


2014. júl. 31. 17:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mivel foglalkozol?
2014. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nem bánod, privátban fejteném ki a véleményem, írj.

2014. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy ne erőltesd a dolgot egyik irányban sem.

De a kapcsolatokat vedd komolyan. Próbáld meg belőle kihozni a legjobbat - különben elszalaszthatod a tényleg jó, a neked való kapcsolatot.

2014. júl. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak nőként, vagy férfiként, hanem egyáltalán nem elítélendő ez. Mindenki úgy él, ahogy neki jólesik, a másiknak nincs hozzá köze, nem szólhat bele.
2014. júl. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nah, a 2. válaszoló már rádmozdult. :D
2014. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
ha minden nap más pasival bújnál ágyba azért sem lehetne elítélni téged.hisz neked az a jó.nem másnak kell hogy jó legyen,neked!!ne foglalkozz ilyen véleményekkel,csak irigylik.tudom milyen egy kapcsolat,néha elég folytó.
2014. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Na jó, akkor felteszem a kérdést, hozzám jössz feleségül?
2014. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Egy helyi nagyvállalatnál vagyok rendszerirányítás menedzser/ mérnök.
2014. júl. 31. 18:02
 9/26 A kérdező kommentje:
Ha mindenki elítélne az nem érdekelne, de a BARÁTAIM teszik ami zavar. Tudom, hogy így is szeretnek és elfogadnak, és talán csak aggódnak értem, pedig felesleges :)
2014. júl. 31. 18:04
 10/26 Kerida ***** válasza:
100%

Én is annyi idős vagyok mint te. Szintén szingli. Nekem is voltak kevésbé szép kapcsolataim, sok mindent megéltem már.


Nekem az a bajom a párkapcsolataimmal, hogy megkötöttek. Nem tudták azt a szabadságot megadni amire vágytam :/


Viszont nekem még nem voltak egy éjszakás kalandjaim, főleg a félelem miatt.


Nekem annyival könnyebb, hogy nincs igazán közeli női barátnőm, a férfiak meg nem piszkálnak miatta.

De jobb egyedül lenni így, mint vergődni egy boldogtalan kapcsolatban. Én nem zárkózók el a kapcsolat kialakítása előtt, nyitott vagyok mindenkire, de egyenlőre nem nagyon találtam olyan férfit, akivel passzolnának a nézeteink. :/


Szerintem a te életed a tied. Nincs azzal semmi gáz ha más mederbe halad, a megszokottól. Mindenkinek más az életútja. Az nagyobb baj lenne, ha magadra kényszerítenél egy olyan életet amiben nem lennél boldog.


Ha neked ez így jó, akkor hagyd figyelmen kívül mások véleményét.

2014. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!