Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom felizgul amikor beszélgetünk. Ez normális hogy én nem? Ebből lehet gond?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 21:53
 1/4 Kerida ***** válasza:
Neked több inger kell. Akkor kell izgulni, ha egyáltalán nem tudsz rá felizgulni.
2014. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:

normális

nem lesz

2014. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nyugi, ez normális :) annyi h ő könnyeben felizgul nincs ebbpl gond, én se izgulok fel ha barátommal bezsélgetünk, de ha már csak hozzám ér, akk már rögtön, szal nyugi nins ezzel gond ;) akkor van ha gond ha akkorsem izgulsz fel ha uzgat téged 18L
2014. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előfordul az ilyen. Én is jobban begerjedek az érintésétől, mint attól, hogy beszélgetünk. :)

Viszont az érintésétől a hideg is kiráz, és végem van, szóval nincs gond.


Ha egyébként te is felizgulsz, csak egy picit több ingerre van szükséged, akkor nincs gond. Ha nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem izgulsz fel, akkor el kell gondolkozni, hogy mitől lehet ez.

2014. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!