Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés
Nem gondolok az exemre nem szomorkodok annyit.Barátaimnak mondom hogy nem szeretem már következő nap meg eszembe jutt akkor sírok utána másnap megint leszarom.Mit tegyek hogy ez ne legyen így?
2014. júl. 31. 22:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
fiúz be:/
2014. júl. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Akartam már de akkor hirtelen rám tőr az érzés hogy lehet még is csak az exemet szeretem.
2014. júl. 31. 22:09
 3/20 anonim ***** válasza:
de ha még szereted, miért nem írsz az exednek, biztos ő is szeret..
2014. júl. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Számtalanszor elmondtam már neki de nem érti meg. Probáltam vele normálisan beszélni de elfut,vagy valami hasonlót csinál és nem hallgat meg.Nem hiszem hogy szeretne amíg jártam vele alázott és vert.Tudom jobb lenne hagyni a fenébe de bele betegedtem a hiányába már.
2014. júl. 31. 22:13
 5/20 Dreed ***** válasza:

átérzem...

Heverd ki elsőnek,és ne fiúzz be addig,csak másnak is fájdalmat okoznál vele...



22/F

2014. júl. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ismerkedni akartam de nem jött össze mert állandóvan chatelés közbe is az exem adatlapját néztem.Nem tudok nem foglalkozni vele bárhogy is probálkozok egyik nap azt mondom nem szeretem másik nap meg baromira hiányzik nem tudom miért érzem így.
2014. júl. 31. 22:16
 7/20 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mennyi ideje vagyrok külön, és mennyi idöt jártatok?? ha hiányzik szereted, mond el neki békűlj ki vele, az h vert beszéljétek meg, de mit értesz verés alatt?
2014. júl. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
15 éves tudom hogy tanulásra kéne még figyelnem meg hogy előttem még az élet de nekem nem számít a kor mert nagyon nagyon tudom szeretni. És néhány hónapja vagyunk külön és egy évig és pár hónapig jártunk.Hát volt olyan hogy azt hitték vernek otthon mert ököllel beütött a vállamba vagy kicsattant miatta a szám,lejött a bőr a könyökömről pofonozott ilyesmi.
2014. júl. 31. 22:19
 9/20 Dreed ***** válasza:

Hogy szerethetsz olyat aki megvet,ver,és semmibe néz?

most komolyan ennyire szar a helyzete a normális pasiknak?!

2014. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen tudom nem kéne szeretnem ilyen bunkó egóista pasit de én szeretem mert régen nem ilyen volt csak egy nagyképű suliba jár és rossz társoságba keveredett és a cigizik ami rossz hatással van rá.
2014. júl. 31. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!