Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dreed kérdése:

Mit akarnak a nők?!

Figyelt kérdés
Miért dobják el azokat akik törődnek velük, és miért akarnak olyan férfit aki tönkreteszi őket? Egyszerüen nem értem, mivel adott esetben a nő tudja is hogy kihasználnák, semmibe néznék, mégis ez kell, viszont érez irántam is valamit, de mégsem. Döntésképtelen. Nem tudom mi zajlik le benne most, de kíváncsi lennék pár ötletre, tippre, tanácsra. Köszönöm előre is. 22/F

2014. júl. 31. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Olyat kérdeztél amire talán még Isten sem tudja a válasz, a nők sem, ez így van. Tény viszont, hogy a nőket mindig is vonzották a ,,veszélyes" pasik. A nők többsége szeret gyengének mutatkozni az erősebb férfi karjaiban, nem tudatosan ugyan, de mindig azt választjuk mi nők, akiknél tudat alattiban érezzük a fölényességet, ez a valóságban ugye kihasználással és megbántással társul, de ettől függetlenül azt érezzük, hogy ő kell, mert erősebb, fölényesebb mint mi. Egy érzékeny pasi nem tesz lelki nyomást a nőre, ezért nem érezzük azt az erősséget, magabiztosságot, hasonlók. Mindannyian tudjuk, hogy a kedves, megértő pasikkal jobban járunk, de ösztönösen a hozzánk durvábbat, kegyetlenebbet választjuk, sajnos ez van...
2014. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
Ezt így nem lehet megfogalmazni. A nemi vonzalom, a mély érzelmek hormonhatásúak, nem tudod kiválasztani, kibe szeretsz bele, kibe nem. Természetesen előfordulhat, hogy pont a sok odaadás, közös élmény hoz szerelmet, a bizalom és a hűség, és minden egyéb földi jó, de a szerelem nem tudatos döntés alapú (sajnos).
2014. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát ilyenkor hiába a törődés,odafigylés,jobb hagyni és elfelejteni?
2014. júl. 31. 22:21
 4/8 anonim ***** válasza:
20%

Az elérhetetlen kell mindenkinek... Ami szomorú de igaz...nálam is igy van...

Meg persze a nőknek fontos a külső is,hiába is bizonygatják az ellenkezőjét...en nagyon felszínes tudok lenni, kivéve ha szerelmes vagyok , de csak ha tetszik egy fiú, a legkisebb hibája is kiábrándít..

20 L.

2014. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem kel feladni, próbálkozni kell, és mellette lenni, előbb utóbb rájön, hogy hülyeség az után a se*fej után vágyakozni
2014. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát én már nem tudom,most akkor minek szórakozott velem?

ha olyan kell aki semmibenézi,és elérhetetlen,oké.

de akkor miért játszik más érzéseivel is?

boldogabbá teszi hogy nem csak neki fájhat valami?

2014. júl. 31. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyent olvasva, mindig elmegy a kedvem a szerelemtől/párkapcsolattól.
2014. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt : Rosszul közelíted meg a dolgot.


Aki olyan, hogy inkább a rossz fiút választja, majd sír ha kihasználják, olyannal nem kell foglalkozni, lépj tovább. Kár időt pazarolni rá.


Másrészt: általánosítasz.


Én pl nekem tetsző, aranyos, kedves, hűséges, okos, magas, barna hajú, barna szemű, nálam picit fiatalabb pasit akartam és megkaptam:)

Akiről kiderült rövid idő alatt, hogy nem törődik velem, paraszt, vagy kihasznál, azt kidobtam. Ennyi. Mert ugye nem feltétlenül tudjuk előre, hogy valakivel milyen lesz egy párkapcsolat...


Tudomásul kéne már venni, hogy nem minden nő ugyanolyan, csak azért mert téged dobtak egy másik pasiért például... Ha a másik jobban tetszik neki akkor ez van. Csak az idődet pocsékolod agyalással:), hogy mi kell a nőknek... Keress olyat akinek te kellesz és kész.


Illetve még egy dolog: Ha esetleg több lány is otthagyott már másik pasiért, akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy talán TE csinálsz valamit rosszul, amiért otthagynak...

2014. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!