Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Min kellene változtatnom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min kellene változtatnom egy párkapcsolat érdekében?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, és még sosem volt barátom. Nem tudom, hogy bennem van-e a hiba, ezért írok ide, hogy hátha ti tudtok valami okosat mondani.


Kedves és empatikus vagyok, általában megtalálom a közös hangot az emberekkel. Szinte bárkivel szeretek beszélgetni, eléggé nyitott vagyok, és ha tudok, segítek is másoknak. Jó suliba járok, a jegyeim is jók, és mások elmondása alapján érettebb vagyok a koromnál, bár ez hihetetlen sablonszöveg a tinik körében, ezért a döntést mindenkire rábízom, hogy egyetért-e ezzel, vagy sem. :D


Sajnos ezek mellett eléggé önbizalom-hiányosnak tartom magam, nem vagyok elégedett magammal, hiába mondják/mondták sokan, hogy szép vagyok. Emellett kíméletlenül őszinte (nem mindenkit kritizáló szörnyeteg!) is vagyok, amit az emberek nagy része képtelen elviselni. Néha hajlamos vagyok a türelmetlenségre, és ha valamit elhatározok, azt szeretem véghezvinni.


Az lenne a kérdésem, hogy lehetséges-e, hogy ezek miatt a rossz tulajdonságok miatt vagyok egyedül? Min változtassak? Félek, hogy nagyon "kilógok a sorból", és ezért kifutok az időből, nem élem meg a tinédzserkort úgy, ahogy kellene...


2014. júl. 31. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
hasonlítasz rám :D
2014. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Catbad válasza:
Szia. Hány éves vagy?
2014. aug. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1: és ez jó vagy rossz? :D

#2: 17 múltam.

2014. aug. 2. 00:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek nem annyira rossz tulajdonságok, hogy ne találj magadnak párt. A fő probléma a 3. bekezdésben van, az önbizalomhiány. Mondok neked én is egy sablon szöveget, BÍZZ ÖNMAGADBAN! Hidd el hogy Te is érsz annyit mint más lányok, és nézel ki olyan jól mint ők!

Van még időd, ráérsz, nem vagy még annyira idős, de most kell változtatnod, különben tényleg pórul járhatsz.

Egy pórul járt...

2014. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3: Köszönöm a választ. :)
2014. aug. 4. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!