Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítenetek nekem egy hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lilith2001 kérdése:

Segítenetek nekem egy hatalmass segitsegben? 13/L

Figyelt kérdés
Nos..szóval 13 éves vagyok és van egy fiú aki velem egyidős és 10 éve barátok vagyunk.egyszer ennek a fiúnak a haverja mondja nekem,hogy szerelmes belém,de ő mosolygósan letagadta és ez még tavaly volt,most pedig már fel éve belé vagyok zugva de nem mondtam el neki,mert írtam egy szerelmes levelet és majd lehet ezt adom oda neki csak úgy észrevétlenül.az lenne a kérdésem hogy szerintetek bejovok neki?mert állandóan cukkol meg "piszkál" de kedves és egyszer majdnem atolelt és megsimította a vállam. Szerintetek tényleg szerelmes belém? Elmondjam neki vagy sem és hogyan mondjam el?köszönöm előre is a segitsegeteket

2014. júl. 31. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyelvtankönyv nem ártana. Igen tetszel neki.
2014. júl. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1.nyelvtankönyv

2.igen tetszel neki

2014. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor milyen segítségben is kellene segíteni? Ne haragudj, de nem teljesen értem a kérdést,
2014. júl. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
bocsi a helyesirasert de tableten vagyok és elég rossz a billentyűzet.egyébként köszönőm segitsegetdk
2014. júl. 31. 19:44
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy szerelmes beléd!

Azért "piszkál" mert így akarja felhívni magára a figyelmet!

És a levél jó csak a végére írd oda a neved!

2014. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100% hogy bejössz neki de nem kell a szerelmes levél szerintem inkább mond meg neki a szemébe. Vagy ha nem is mondod meg neki célozgass rá hogy szerinted milyen jól néz ki legyél egy kicsit titokzatos és engedd hogy ő hódítson meg téged.
2014. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.mindenkinek megy a zöld kéz ;) csak az a baj hogy olyan osztakytarsaink vannak akik féltékenyek rám meg piszkalnak,hogy úgyse kellek neki,figyelnek minket "mint a lesifotosok" mert ő szőke és irtó helyes.
2014. júl. 31. 19:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Először is. Engem az osztályba járó srácok kétharmada piszkál, de nem hiszem hogy bármelyik is szerelmes lenne. Másodszor. Vannak olyan haverjaim akik úgy viselkednek velem mint veled , de semmit nem éreznek irántam és én sem irántuk. 13/l
2014. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát lehet,de nekem nem olyanokat mondanak,hogy ilyen vagy,olyan vagy még stb.Hanem például:air max chh,és a végén mosolyog,mert ő is vágyik már az ilyen dolgokra,mint például ez a cipő.De nem a dolgaim miatt mondja,mielőtt az lenne,hogy akkor azért szere
2014. júl. 31. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!