Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha csak a külső miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha csak a külső miatt utasítom őket vissza, és várok arra, aki majd tetszeni fog?

Figyelt kérdés
Van pár srác, aki tetszik. Néha azok is szemeznek velem, néznek, akik nekem is bejönnek. De csak olyanok próbálkoznak be, hívnak el randira, akik jó fejek, de külsőleg nem tetszenek. Pedig nem tartom magam csúnyának. Tudom, hogy a belső a fontos, a külső nem számít, de 17 éves vagyok, kinek nem fontos fiatal korban a külső?! Szerintetek bele kéne törődnöm, és megpróbálni azokkal, akik külsőleg nem vonzanak? Félek, ha visszautasítom őket, sosem lesz barátom.
2014. júl. 31. 22:20
 1/6 anonim válasza:
100%
Még mindig csodálkoztok,hogy magas vékony fiú létemre naphosszat itt sírok?
2014. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. ;)
2014. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
te tényleg nagyon 17 éves vagy..
2014. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Akihez nem vonzódsz, azzal nem érdemes kapcsolatot kialakítani, nem fog működni.

Felszínes, nem felszínes, én is csak olyanoknak adok esélyt, akik legalább egy kicsit bejönnek.

20L

2014. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megcsalás = olyannal való kapcsolat létrehozása aki nem vonz külsőre a külső igen is nagyon fontos és ne állszentkedjen senki abból csak boldogtalan párkapcsolat lenne vagxy megcsalás végül mikro találnál egy külsőre is jót kb ugy 10ből 2 esetben van az hogy utólag megtetszik az illető ...
2014. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne :) majd jön valaki aki tetszik is meg belsőleg is összeilletek. egy kapcsolatban igaz a belső az első, de a külső is fontos, hogy tetszetek egymásnak. viszont nemigen kéne randiznod olyannal akik nem jönnek be, 2 okbol is.

1 annak a srácnak aki randira hív, hamis reményt adsz, mégha az elején meg is mondod hogy bocs nincs esélyed akkoris.

2 így azok a srácok akik bejönnek és esetleg te is nekik, azt látják hogy más srácokkal randizol érted...

ha te látnád más lánnyal randizni a srácot aki tetszik, mit gondolnál?

szoval szerintem várj, és csak azokkal randizz akik tetszenek is. a többivel meg csak barátkozz, és partiban menjetek valahova többen, ne ketten.

2014. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!