Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tudna nektek tetszeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tudna nektek tetszeni egy olyan lány, akinek huszonévesen is súlyosan aknés az arcbőre?

Figyelt kérdés
Kicsit bővebben: szóval huszonéves vagyok és aknés az arcbőröm. Nem lehet vele semmit kezdeni, mindenféle kezelésen részt vettem már, a bőrgyógyász azt mondta lehet kinövöm harmincas éveimre, de lehet akkorra sem. Emiatt meg semmi önbizalmam nincs a fiúk előtt, nagyon kellemetlenül érzem magam, mert egyszerűen undorító a fejem. Nem merek ismerkedni, néha próbálkoztam, de képtelen voltam elengedni magam a fiúk társaságában. Közben meg igazából nem tudom mennyire zavarta őket, vagy zavarná mást, mert nem mutatta, nem mondta ki senki milyen csúnya. És alapból meg szép lány vagyok. De tudom, hogy látják, csak nyilván nem fogják mondani. Nem tudom mit tegyek, mert szenvedek a magánytól, de így nem tudom hogyan kerülhetnék közel bárkihez is:(

2014. febr. 13. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen 26/f
2014. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mit jelent pontosan, hogy aknés? Képet tudnál linkelni, ha nem is magadról, de egy hasonló képet?
2014. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ez tényleg durva,még az én pikkelysömörömnél is... :/
2014. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jó kozmetikus havonta 2x + AHA kezelés 2-3x és eltűnik.Ha Bp-i vagy akkor irj.
2014. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mármint google-be rákerestem...
2014. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*Ha Bp-i vagy akkor irj.Férfiakat is, és nőket is kezel.
2014. febr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én azért kíváncsi lennék rád :) Szerintem attól még, hogy aknés az arcbőröd az csak egy dolog külsőleg mindíg válltozni fogunk életünk során. 21F
2014. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem zavarna,ha amugy tetszenél.
2014. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én meg pikkelyes vagyok 67 évesen mégsem sírok...
2014. febr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!