Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elvárjátok a párotoktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elvárjátok a párotoktól hogy ti legyetek számára a legfontosabbak?

Figyelt kérdés
A párom azt mondta hogy neki a munkája sokkal fontosabb mint én és ezt értsem meg mert abból lehet megélni. Meg mellesleg a gyerekkori legjobb barátja is fontosabb mert őt már ezer éve ismeri engem meg még csak egy éve. Nagyon rosszul esett, de nem szóltam. Jogosan akadhatnék ki vagy igaza van?
2014. júl. 31. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
jogos!
2014. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A munka máshogy fontos, de ember ne legyen fontosabb - nem elvárás, de ha nem így van akkor nincs értelme a kapcsolatnak.
2014. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jogosan akadtál ki.
2014. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pf, hát ez tényleg elég kedvszegő. Olyannyira, hogy szerintem hagynám is őt a fenébe, akkor járjon a legjobb pajtásával, és szopogassa őt el. Egy éve jártom, ami abszolút nem sok, ha komoly kapcsolatról van szó. Ha valaki ilyet mond a másiknak, az simán szakító ok. Ha már most van két "dolog", ami előbbre van nálad, mi lesz később? Te mindig csak egy bónusz leszel?

L22

2014. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jogosan akadtál ki. Mi a fenének van veled akkor? Bújjon hozzá este egy fárasztó nap után a munkájához, meg a haverjához...
2014. aug. 1. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon kényes dolog, amit megpendítettél.....

Kinek milyen az értékrendje, és mi az a szituáció, amiért ez hajlandó felborítani....

Nekem is volt egy hosszú beszélgetésem a párommal erről. Számomra a családom az első, a párom a második, utána a barátaim, majd a munkám. De ha határidős munkám van, amit muszáj elvégeznem és nem tologatható, akkor előtérbe kerül...de ezt előre közölni szoktam velük....és szerencsére megértik a helyzetemet.

Ha váratlan helyzet következik be, baleset vagy hasonló, az átrendezi a sorrendet.

Úgy gondolom, hogy nem túl régóta lehettek együtt a barátoddal....gondolom nem éltek együtt. Egy kapcsolat előrehaladtával feljebb kerülsz a "ranglétrán" és a gyerekkori barátokat is megelőzöd, de ez embere válogatja!!! Ha ez zavar Téged akkor érdemes elgondolkozni azon, hogy a megfelelő pasit választottad-e?!!!

2014. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!