Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig játsszam a Jégkirálynőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig játsszam a Jégkirálynőt? Ez nagyon kegyetlen volt?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, aki hülyített, de én ezt nem vettem észre, mert lefoglalt az, hogy ő "Mr. Tökéletesség" és mekkora szerencsés vagyok, stb.

Ez tavaly volt, én januárban elutaztam, elég messzire, leginkább miatta, bár ezt senkinek nem ismertem be, ráfogtam, hogy nyelveket tanulok, világot látok, stb. Megváltoztam külsőleg és belsőleg is, nem az a visszahúzódó, csendes kislány vagyok, akit senki nem vesz észre (nem lettem ribi, még mindig ő az egyetlen, akivel csókolóztam, vagy bármi egyebet tettem). Csak változott a külsőm és magabiztosabb is lettem.

De hazajöttem és szeptemberben már itt folytatom a sulit, nem leszek magántanuló. A sráccal 3 hét alatt 4-szer találkoztam volna, de egyszer 'elfelejtettem' elmenni, kétszer pofátlanul sokat késtem és a legutolsó alkalommal kicsit tovább mentünk a csóknál és én többször is elélveztem, de utána csak simán eljöttem tőle és ott hagytam, csak úgy. Azóta hívogat, naponta többször, üzeneteket küld, sőt, még a legjobb barátja is írt...


Eddig játszottam az elérhetetlent, ha ugyanazon a szórakozóhelyen voltunk, alig beszéltem vele, szinte tudomást sem vettem róla, pedig folyamatosan meghívott mindenre, hazakísért többször is és már vagy hússzor meghallgattam, mennyire sajnálja, hogy akkor úgy kiakadtam rá és hogy elutaztam, meg hogy nem reagáltam az üzeneteire, nem vettem fel, ha keresett (olvasás nélkül töröltem minden üzenetét, nem érdekelt, mit akar mondani).



Még mindig vannak érzéseim iránta, bármennyire is nem akarom őket, de könyörgöm, 11 éves korom óta bele voltam zúgva, ez nem múlik el csak úgy... Kicsit bűntudatom van, hogy legutóbb úgy otthagytam, mert végül is tényleg tökéletes este volt...


2014. aug. 1. 00:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok. Titeket egymásnak teremtettek. A srác gerinctelen, te meg hülye vagy.
2014. aug. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Már nem vagy annyira érdekes számára, ennyit a taktikázásról...
2014. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Jó, akkor mit csináljak, hogy megint az legyek?
2014. aug. 1. 10:30
 14/14 Kerida ***** válasza:

Hmmm... Még tini koromban egy srác aki nagyon tetszett. Nagy nehezen bepróbálkoztam nála de nem voltam számára érdekes és elutasított. Teltek az évek már túl voltam rajta mikor összetalákoztunk megint. Még mimdig tetszett de már nem tudott úgy megmozgatni mint régen. Akkor fordult a kocka. Ö akart engem de nekem nem kellett.

A párkapcsolatok döntő hányada az idözítésen múlik. Van egy intervallum amikor minden összejöhet. Ha azt a pillanatot ellövöd úszott az egész.

Nincsenek brazil sorozatokba illő végzetes szerelmek. Egy dobása van az embernek akkor vele élni.

2014. aug. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!