Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy önbizalom hiányos, szerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy önbizalom hiányos, szeretetéhes, zárkózott, csendes lányt nem lehet szeretni ugye?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 08:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Lehet, csak az önbizalomhiány miatt nem hiszi el.
2014. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Már miért ne lehetne? Nekem egy ilyen lány sokkal szimpatikusabb, mint egy partir#bi.
2014. aug. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Na olvastam itt a kommenteket, és no a fiúk mindig ezeket írják, hogy ők pont ezt a típust szeretik. Annyi igazság van bennük, hogy tényleg az előnyös, ha nem egy rikácsoló, nagyszájú lány vagy. (Persze van akinek pont ez jön be)

De!

Az önbizalomhiány, a zárkózottság nem éppen jó tulajdonságnak mondható. Én is ilyen voltam, ezért tudom jól. Az emberek kisugárzása az, ami felhívja a többi ember figyelmét és ezekkel a tulajdonságokkal ez nem igazán működik. Szerintem legbelül Neked is van valamilyen személyiséged, csak még nem engedted kibontakozni. Nem tudom, hány éves vagy, de ha még suliba jársz, akkor mindenképp menj el külföldre tanulni vagy dolgozni. Vagy kezdj el járni valami tanfolyamra, mondjuk táncra. Hidd el, az az önbizalmadat nagyon megnöveli. A kisugárzásod is sokkal kedvesebb lesz az emberek irányába. Gondolj csak bele, eléd állítanak két embert. Az egyik vidáman mosolyog, határozottan a szemedbe néz, a másik viszont erősen bámulja a padlót, és szomorú, félénk tekintete van. A legtöbb ember a mosolygóshoz menne oda, mert sokszor az ösztöneinkre hallgatunk, és szerintem Te is előbb mennél oda egy vidám emberhez, mint egy lehangolthoz. Szomorú, de ez van. Egy biztos, azt ne várd, hogy az öledbe pottyanjon a szerelem, előbb tegyél érte. Érezd jól magad a bőrödben és akkor Rád talál majd a szerelem.

2014. aug. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A barátnőm is ilyen volt, igaz csak 8hónapig voltunk együtt, de szerettem őt.

Igen, lehet szeretni ilyen lányt.

2014. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

lehet, de kicsi az esélye, mivel hosszútávon unalmas és passzív lesz.


ha a fiúk elkerülnek téged, ez az oka.

nem feltétlenül mindenki könnyűvérű, aki sikeres is. a férfiak többsége nem olyan válogatós mint a nők. viszont a csendes lányok többsége ugyanúgy a menősrácokra bukik. ez lehet a másik hibád, mert náluk nincs sok esélyed.

2014. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
De lehet, elég lassúnak, türelmesnek, és megértőnek kell lennie. Az önbizalom hiány miatt jobban fognak neki esni a bókok, a lényeg hogy feloldódjon. (persze ez nem azt jelenti hogy mindenképpen lehet szeretni ha ezek mögött a tulajdonságok mögött elviselhetetlen) De általában ezek a lányok kedvesebbek mint az aki megszokta hogy szeretik, és jobban is értékeli a szeretetet.
2014. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!