Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire önbizalom hiányos?

Figyelt kérdés

Sokszor zavarba jövök ...

úgy értem ha egyedül vagyok vagy ha(olyanokkal vagyok akiket igazán ismerek) akkor jobban gondolkodom jobban fejezem ki magam


viszont ha sok emberrel vagyok 1 helyen (lásd suli)

akkor akivel jóba vagyok is alig merek beszélni nem jut semmi a gondolataimba .. elzáródok vagy nem is tudom ..( és másnap sokszor gondolok arra mi lett volna ha kimondom neki stb stb.....


20 éves leszek és szeretnék valakit mellettem tudni akit szerethetek és tényleg boldoggá tenni...(tudom mai világba nehéz hisz minden a pénz a csajoknál)...de én is ember vagyok .. társas lény .. csak nehezemre esik megszólítani egy másik nem-et ...


Én szerintem nem lennék csúnya .. nem vagyok az a nagyon kövér (persze van rajta felesleg).. csont sovány .. szemüveges srác....


Tudnátok pár tippet adni h megjavuljak úgymond :D.....



2014. júl. 22. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem segíthet, ha ebben a helyzetben folyton felsorolod a jó tulajdonságaid. Csak mondogasd magadban.
2014. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kerida ***** válasza:

Ez annyira édes! :)


Szeretem az ilyen esetlen fiúkat!


De amúgy leginkább barátokat kéne keresnek női barátokat és felfedezni, hogy ők is csak emberek. Biztos könnyebb lenne.

2014. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

én is úgy érzem hogy lányokkal lennék el leginkább... nem vagyok az a nagyon fiús.. (belül)

külsőleg annál inkább ....:D

2014. júl. 22. 20:43
 4/10 anonim ***** válasza:

"Ez annyira édes! :)


Szeretem az ilyen esetlen fiúkat!"


szerintem ez a lehető legrosszabb, amit mondhat az ember :DD de kellemetlen :(

2014. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
0%
Szerintem biztos csúnya és buta lehetsz azért nincs önbizalmad. De mondjuk meg is van rá az okod.
2014. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kedves előző:Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2014. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért nincs önbizalmad, mert nem kapsz pozitív visszajelzéseket a nőktől és azért nem kapsz, mert nem vagy jóképű.

Ha jól néznél ki, odamennének hozzád a lányok beszélgetni, mindig keresnék a társaságod.

Ez van.

2014. júl. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az utolsóról csak annyit h van egy srác a suliba aki én szerintem csúnyább mint én.. csak jó a beszélője..gondolom ezen múlik minden egyébként ...
2014. júl. 22. 21:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy tudod legyőzni, ha erőt veszel magadon és igenis oda mész beszélgetni, megszólítasz másokat. Régen nekem is voltak ilyen problémáim, de szépen, fokozatosan leküzdöttem úgy, ahogy az előbb írtam.
2014. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj önmagad lenni. Képzeld el, ahogy interneten adod önmagad. Név nélkül nem kell megjátszanod magad mert nem alázhatnak meg, hisz egy név nélküli proflikép, vagy nicknév vagy. Így állj az emberi kapcsolatokhoz. Bármilyen hülye lehetsz, ha magabiztosan adod elő az egyépként talán érdektelen személyiséged, akkor nagy pozitív hatást tehetsz másokra.
2014. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!