Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszett ügy már?

Figyelt kérdés
3hónapja ismertük meg egymást, nagyon sokat beszéltünk, taliztunk is kétszer, jól érezte magát. De múltkor elkezdtem faggatni a viselkedése miatt (jó okom volt rá) és magától mondta, hogy sajnálja, de nem tud úgy nézni senkire, a legutolsó szakítás (4,5hónapja) miatt, fél és egyszerűen még nem megy. 2 nap után, írtam neki hogy azért ne legyünk rosszban, békésen megmondtam hogy nem csak azért beszéltem vele ennyi ideig mert többet érzek iránta. Örült neki, és azóta meg írt is megint hogy mi a helyzet, minden a régi... elég hülye kérdés, mivel megmondta egyértelműen, de mégis, van még esélyem a későbbiekben? Nem tudom hogy én igyekezzek hogy lássa hogy tényleg törődöm vele, vagy már nyomulás...

2014. aug. 1. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veszett a dolog :) Annyi az egész hogy még nincs túl az előzőn ehhez idő kell. De lehet hogy van esélyed a későbbiekben ;)
2014. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem ugyanaz az ok, én nem egy szakítás miatt, de én is azt mondtam a mostani páromnak, hogy nem érzem magam alkalmasnak egy kapcsolathoz, és hogy nem tudnám szeretni..(sok sok csalódàs miatt). De ő nem adta fel :) Lassan 3 éve együtt vagyunk, és van egy gyönyörü 1.5 éves kisfiunk. :) Ne add fel! ;)
2014. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Légy türelmes, és ne add fel.. Később még lehet bármi..
2014. aug. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, jól esett :)
2014. aug. 1. 15:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Megsem olyan mit regen... Nem tul beszedes mar, emlekszem regen mindenert lelkes volt... Most meg ha kerdezek valamit valaszol... Pedig egesz nap elerheto :(
2014. aug. 2. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!