Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma szakítottunk, nagyon fáj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakítottunk, nagyon fáj, de már fizikailag is. Szorít a mellkasom, fáj a fejem, hányingerem van. Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy így kellett lennie, mert nagyon sokszor bántott(csak lelkileg, fizikailag soha). Azt akarom, hogy itt legyen, és bántson tovább...
2010. jan. 11. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Kisírod magad aztán kézcsókom-el is múlt.
2010. jan. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Naprol napra konnyebb lesz, probalj meg ne egyedul lenni, legyen veled mindig valaki, baratno, csaladtag ok segitenek elterelni a figyelmed, es sirj annyit amennyit csak jol esik
2010. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Találj ki magadnak valamit, ami örömet okoz, amivel le tudod magad foglalni!
2010. jan. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon hasonló helyzetet éltem (és még részben most is)át én is...

Nekem az segített, ha valakivel ezt meg tudtam beszélni... attól mindig jobb lett...

Kerüld vele a kapcsolatot. Én tudom, hogy most úgy érzed, hogy inkább fájjon,mint hogy ne érezz semmit, mert legalább így is valamilyen téren 'veled van'...

De hidd el hogy ez jobb lesz. Minden héttel jobb lesz... Persze ez az érzelmek mélységétől is függ, de higgy nekem, JOBB LESZ!

Kitartást!

Nem mondom, hogy fel a fejjel, mert nekem is mindenki ezt mondta, és már unom :)

21/F (egy sorstárs)

2010. jan. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok senkit elviselni...a lakótársamnak elmondtam, szegény próbált segíteni aztán elbőgtem maga, és neki is bűntudata van miattam...kész csőd vagyok...
2010. jan. 11. 18:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem 1 hónapja szakított a barátom és még mindig rossz , egyszerűen nem hiszem el hogy nincs velem hiszen az elmúlt egy évben minden nap csak azt vártam mikor jön már vagy mikor beszélünk.Az életem csak erről szólt. Az idő segít biztosan kérdés kinek mennyi kell. Engem is lelkileg bántott a barátom és fájt hogy én lestem minden kívánságát és viszonzást csak ritkán kaptam. ÉS azt hiszm ha nem szakít akkor én képes lettem volna akár örökké tűrni, mert szerettem nagyon. És még én sem tudom annak ellenére amit tett vajon elfelejtem e. Azt hiszem a lelki fájdalom a legrosszabb. Kitartást neked , és azt hiszem rám is rám fér:( 23L
2010. jan. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Legszívesebben felhívnám és könyörögnék...de nem tudom felemelni telefont, nem hagyja az egóm...
2010. jan. 11. 18:38
 8/10 anonim ***** válasza:
ne is!, ne hivd fel, most ritkaszar, sajnos tudom milyen amikor már fizikailag is fáj, de elfog múlni. sírd ki magadbol, aztán rádöbbensz hogy ugyanmár, nem is érdemli meg hogy miatta sirj, és akkor jobb lesz, aztán úgyis megint sírni fogsz, de egyre ritkábban és egyre hosszab időt birsz ki anélkül h rá gondolnál, azthiszem nincs más út, de később örülni fogsz hogy megtetted...
2010. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem is fájt mikor vége lett, de utólag már ugy gondoltam, hogy túl sok volt a szenvedés és már előbb véget kellett volna vetni neki.

lehet be kéne ruháznod valami kis házikedvencre.. cica, tengerimalac, kiskutya.. eltereli a figyelmed ha nem csak magaddal kell foglalkoznod, hanem mással..

2010. jan. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Most ott tartok, hogy egyre rosszabbnak érzem magam. értéktelennek,csúnyának,kövérnek, hülyének, erőtlennek. lehet, hogy én nem voltam elég jó neki? Azt érzem, hogy nem tudok így élni...tele van a szobám azokkal a dolgokkal, amiket tőle kaptam, nincs erőm elrakni őket.

Állatot nem vehetek sajnos, mert hétvégente hazautazom, és nem tudnám magammal cipelni, meg allergiás vagyok az állatszőrre, még a tollra is.

2010. jan. 11. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!