Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha bántanák a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha bántanák a szerelmeteket?

Figyelt kérdés
Szerencsére nincs ilyen veszély (legalább is nagyon remélem), de ez a rossz álom riasztott fel és elgondolkodtatott. Lényegében a szemem láttára verték meg az utcán a barátnőmet és mikor odarohantam volna mérgemben bosszút állni, valaki lecsapott hátulról. Ilyen hülyeséget már nagyon régen álmodtam. Ti ilyenkor bosszút állnátok vagy a rendőrségre bíznátok az ügyet? Jobban felháborítana, ha valamelyik családtagja tenné? A kérdés nyilván csak elméleti szinten tevődik fel, de kíváncsi lennék a véleményetekre. Köszönöm annak, aki megosztotta velem.

2014. aug. 2. 01:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Utólag nem állhatnék bosszút, sajnos, a rendőrségre kellene bíznom, de ha súlyos ügy lenne, és nem jutnának semmire, akkor nyilván kezembe venném a dolgokat, persze csak titokban, ugyanis én fáznék rá, simán lecsuknának önbíráskodásért... de ott helyben természetesen megvédeném a páromat/barátomat/akárkimet. Sajnos Magyarországon különösen oda kell figyelni, mert vannak bizonyos rétegekből származók, akik neked mennek 10-en az utcán, és ha véletlenül elmenekülsz, és előtte behúzol egynek, akkor még téged jelentenek fel, ha megvédesz valakit, akkor meg titeket kapnak el garázdaságért...
2014. aug. 2. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

9-es kemeny.Amugy en lany vagyok,ugyhogy en ebben a tortenetben csak az aldozat lennek.DE ha az en szerelmemet valakik bantank akkor:

Feltetlezzuk,hogy harman vannak a tamadok.

Az elsonek felmetszenem a hasat,es a beleivel felakasztanam.

A masodikat elve megnyuznak,megsoznam es nyarson megsutnem.

A harmadikat pedig karobahuznam,es amig el,annyi golyot eresztenek bele,(persze nem olyan helyre ahol letfontossagu szervek vannak)amennyit csak lehet.

Vagy az is lehetne,hogy munkataborba dolgoztatnam oket ,persze nem kapnak se enni,se inni,es amikor mar a halalukon vannak,maglyan elegentem es a hanvaikat pedig szetszornam a Duna deltaban.Persze johetnek meg kozepkori kinzoeszkozok is,mindegyiket szivesen kiprobalnam rajtuk,de mar elegge hosszu regenyt irtam.

2014. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12-es válaszoló

A só nem rossz.

De a hígító jobb mint a só, jobban mar, fájdalmasabb.

A beles akasztás sem rossz.

De a legjobb az élve megnyúzás. XD

és utána meg szépen egy erősen maró szert végig csöpögtetni, először a kevésbé létfontosságú szervein,

utána a fontosabbakon.

De szépen nagyon lassan.

Had bűnhődjön azért hogy bántotta a szerelmem.

A kilences voltam :)

2014. aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Különösebb szadizmus nélkül.

Ez az adott helyzettől függ. A keresztapám rendőr, szóval ismerem a hozzáállásukat. Nem fognak tenni semmit.

Ha néhány beszívott vandálról van szó akkor természetesen védekeznék, támadnék és próbálnám kimenekíteni.

Ha valaki (mondjuk az apja) folyamatosan terrorizálja, kínozza, erőszakolja. Akkor bezárnám egy aknába és pár évig én terrorizálnám, kínoznám és forgatnám ki az emberi mivoltából. Persze teljes titokban, mint csendes szociopata.

Ha nő aki bántja, őt nem ölném meg, de biztos hogy a hátra lévő életét gumiszobában kéne töltenie. A módszerre nem térnék ki, de meg lehet törni a pszichét.

Ha megerőszakolják minden lehetséges eszközzel fel kell kutatni és Vlad módra karóba húzni.

Viszont az is kiderülhet, hogy a nő egy gonosz és manipulatív k*va, olyan aki direkt provokál, aztán az áldozat szerepében tetszeleg, amitől nagyon csalódott lennék.

2014. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hat ideg 9es,szadizmus 4ever.Amugy a 12es vagyok.
2014. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*igen
2014. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!