Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy éltétek meg az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éltétek meg az első szerelmeteket? 19/L

Figyelt kérdés
Megnéztem egy filmet, és én annyira magamra ismertem benne. (Felhők fölött 3 méterrel). Ugyanez volt velünk is teljesen, mintha csak rólunk írták volna az egészet, és olyan jó volt így "nosztalgiázni" kicsit, kíváncsi lennék, hogy milyen verziók léteznek még, aranyos történetek, stb. :)
2014. ápr. 26. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon rosszul.. az első szerelmemből nem lett semmi a végén.. :/ És ez 1 hatalmas űrt hagyott betöltetlenül a szívemben! :/ 17/F
2014. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rosszul. Csúnya vége lett. Amúgy se birom az ilyen maszlagot, hogy szerelem... Jajjj :(
2014. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rosszul. Csúnyán kihasznált, megalázott a legjobb barátom előtt (persze a barátságnak rögtön vége lett), még képes volt meglopni is, és 2 pasival meg is csalt.


Inkább ne legyen senkim se a világon. Nekem ez nem kell még egyszer.


20/F

2014. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kicsit olyan srác vagyok, mint Mario Casas a filmben. Nem küllemre, belső világra. :D
2014. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is nagyon rosszul. 18 F

15 évesen ismertem meg egy lányt, aki több 100 km-re lakik tőlem. Beleszerettem a minden napos beszélgetések stb... közben. Majd 1,5 év múlva találkoztunk és megtörtént aminek nem kellett volna....lefeküdtünk(de ő csak barátként érez), majd rá pár hónapra megint találkoztunk. Később ennek persze sok hátránya volt....idén most van amiatt a 2. nagyobb konfliktusunk, mert nem kölcsönös az érzelem. Esélyem szinte 0, hogy összejöjjek vele, le kellene mondanom róla, de igen csak nehéz. Elment már erre 2,5 év, remélem hamar kiszeretek belőle.

2014. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Babi! babi! babiiiiiiiiiiiiiiii!
2014. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a másik csaj tetszik, Babi barátnője, a kis sapkás hölgy, amikor beállít a sráchoz :D
2014. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hé ,első szerelemből csak egy van,a többi az csak olyan mintha szerelem lenne!Az én elsőm az bonyolult volt.Szerettem egy csajt,de közben szerelmes lett belém egy másik is,így ha vele beszélgettem,az eredeti nagy szerelem oda lett,nagyon féltékenyek voltak egymásra.Így megmaradt a nem "szerelem" csaj.A mai napig féltékenyek egymásra,ennek már 10 éve.Tehát a nem szerelem csaj szétszedett bennünket,azt ő meg 5 év után lelépett,a szerelem csajjal 10 év óta mindennap tarjuk a kapcsolatot e-mailon,napi 3-4.De inkább barátnak maradtunk meg egymásnak,mert ő nem bízik bennem azért a félre értelmezett helyzetért"hogy biztos megcsalom",de vele mindent meglehet beszélni.A másiknak meg csak a külsőm kellett,az igazinak meg a színtiszta érzelmek is!Látom most is írt!Szerintem egyikőnk se érzi jól magát egymás nélkül.Bár igaz,hogy barátok lettünk(ilyen is van),de szerintem ez egy álruhás szerelem inkább!Nem mennek ki a fejünkből a szép dolgok!Soha!!!
2014. ápr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

# 4/8:

Legalább nem vagy egyhangú :)

Én meg olyan vagyok, mint Babi és Katina keveréke. :'D

Többiek: Nekem sem lett happy end a vége, de a szép dolgokra kell emlékezni inkább, legalábbis megpróbálni. :)

Utolsó: Egyetértek abban, hogy álruhás szerelem. Ha valakik egyszer igazán szerették egymást, azok nem tudnak úgy barátok lenni, hogy közben ne éreznének néha többet is. Szerintem legalábbis.

2014. ápr. 26. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!