Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti sem vagytok képesek elfelej...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem vagytok képesek elfelejteni az első NAGY szerelmeteket?

Figyelt kérdés
Nekem egy olyan jó élmény volt, igaz, hogy már nem vagyunk együtt, de szeretem! És örökké szeretni fogom! És nem utálattal tekintek vissza rá, hanem boldogsággal, és jó érzéssel és újra akarom kezdeni. De eltértem a kérdéstől. Ti sem tudjátok elfelejteni az elsőt ugye?

2013. dec. 31. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig azt hittem, hogy nem fogom tudni, de megtaláltam azt, aki mellett az akkor csodásnak hitt kapcsolat bénának tűnik.:)
2013. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jogos. Ebbe bele sem gondoltam.:) de jelenleg én nem találtam aki helyettesíthetné, és nem is akarok, nekem Ő a tökéletes lány!
2013. dec. 31. 12:49
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megtalálom a másik igazit, akkor majd hálás leszek, a jelenleg nagy szerelmemnek hitt lánynak, hogy kivágott a francba. Így sokat fejlődtem. :D
2013. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én se tudom elfelejteni pedig lassan 8 éve szerelmes vagyok belé... mondjuk mi nem voltunk egyutt
2013. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Remélem lesz nagyobb. :)
2013. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én meg egy még nagyobbat szeretnék VELE! :)
2013. dec. 31. 12:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Én kezdem túltenni magam. Kezdek rájönni, hogy tévedtem, mégsem ő volt az első NAGY szerelmem.
2013. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:

nem kell elfelejteni...

tovább kell lépni és adni másnak esélyt, h újra tudj nagyon de nagyon de nagyon szerelmes lenni.

és bár az első igazi nagy szerelmet sztem nem pótolja senki soha (hisz az volt az első), attól még lehet más a NAGY Ő. :)

2013. dec. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem. de egyre kevesebbet gondolok rá, már 1 éve volt.
2013. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, kérdező?


Én is így vagyok 4 és fél éve, amúgy 18 éves vagyok, és sose voltunk együtt, nem is szeret engem.


Remélem valahogy ez megváltozik, vagy hogy valamilyen csoda folytán megszeret, vagy hogy jön aki jobb nála(bár ezt kétlem, mert nincs olyan)


18/L

2013. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!