Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mennyire fejezitek ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire fejezitek ki a szerelmeteket a face-en?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ki szoktátok rakni, hogy kapcsolatban vagytok? Raktok ki közös képet? Ha nem teszitek, akkor már nem is gondoljátok komolyan azzal a lánnyal? Úgy vettem észre, hogy a legtöbb pasi csak az ismerőseivel osztha meg ezeket, azok nem is látják, hogy kapcsolatban van a pasi, akik még nem ismerősei. Ez miért van?

2014. márc. 4. 17:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mi az a face? Arc?
2014. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Semennyire, ugyanis egyik sincs.
2014. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
12%
Tényleg ilyen nyomorék a kérdező vagy csak teteti magát?
2014. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Én ha van kirakom, mert az a barátnőm, akit szeretek--y ebből következően büszke vagyok rá

És vannak dolgok amihez azoknak akiket nem ismer nincs közük.

2014. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
én még dugni is szoktam face-n.
2014. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Haha. Facebook, közösségi oldal.
2014. márc. 4. 17:43
 7/23 A kérdező kommentje:
3-asnak üzenem, hogy az, hogy az interneten ilyen nagy a szája, az nem jelent semmit. Kíváncsi lennék élőben, merne-e így bunkózni, kötve hiszem.
2014. márc. 4. 17:45
 8/23 anonim ***** válasza:
Ki a fäszt érdekel?! A kapcsolat nem arra van, hogy a kirakatba tedd, én biztosan nem fogok beállítani azt sem, hogy kapcsolatban vagyok xy-nal, mert nem tartozik senkire..
2014. márc. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát, nem kirakatba való, de én a négyes véleményét osztom. Ha valakire büszke vagyok, akkor miért ne? Annyi mindent megosztunk ma már, amihez elvileg senkinek semmi köze.
2014. márc. 4. 17:50
 10/23 anonim ***** válasza:
3# Szimplán más a felfogásom,és szerintem elég gáz ilyen kérdést feltenni,manapság már minden a facebookrol szól f asz kivan vele fölösleges,inkább tanulj és legyél valaki mint sem valami nerd
2014. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!