Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem el a pénzem?

Figyelt kérdés

Korábban nem igazán kerültem ilyen helyzetbe, ezért most nagyon tanácstalan vagyok. Friss kapcsolatban vagyok, és még nem is igazán ismertük meg egymást. Több dolgot mondott hogy rendeljek neki (telefontokot, pénztárcát) Amik összege kb ugyanannyira jött ki mint az egyik utazásunké, úgyhogy nem csináltam belőle gondot. De most rendeltetett velem a főnökének könyvet, amihez persze blokkot is kaptam, de a pénzről egy szót se szólt, pedig hát nem is az övé a könyv. Rákérdeztem, hogy odaadta e a főnöke a pénzt, de figyelmen kívül hagyta a kérdést, vagy nem vette észre, mindenesetre nem válaszolt rá. Most pedig csináltatott velem egy egyedi készítésű pólót, aminek az összegéről szintén nem esett szó. Barátnőm mondta, hogy csak simán mondjam, hisz az anyagiakról is tudni kell beszélni. De én egyszerűen kínosnak találom a témát. Én nem dolgozom, ő pedig elég jól keres. Tanácstalan vagyok! Segítség!

20/L



2014. aug. 2. 14:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"Tartsd meg az aprót te mocskos állat!":D
2014. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kínos mond meg neki , hogy nem vagy te teréz anya , adja meg a pénzed ne legyél balek
2014. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Simán kérdezz rám hogy a hol a pénzem köcsög? Ütlek borulsz! De mindezt mosolyogva ez nagyon fontos!
2014. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Kerida ***** válasza:
96%

1. legközelebb vagy előre elkéred a pénzt.

2. aki mimóza azt tessék nyugodtan kihasználni...

3. ne tervez nagyon vele, mert még ilyen piti dolgokat sem lehet vele megbeszélni. Ez később megöli a kapcsolatot.


4. Mond hogy elfogyott a pénzed, szeretnéd visszakérni a rendelt dolgok árát.

2014. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

gyökér vagy ha ezek ellenére is te pénzeled :DDD

gratulálok

2014. aug. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igazatok van, hogy ha arra nem vagyok képes, hogy mondjam neki meg is érdemlem h ne adja vissza. Nem tudom h meg lehet e vele beszélni ilyen dolgokat, egyszerűen utálom a témát..és ahol tudom kerülöm..de már azért bosszant, hogy tényleg én vagyok az aki nem keres, és mégis én fizetek...
2014. aug. 2. 14:40
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
de nem értem mért lenne ez annyira kínos téma hogy adja oda a pénzt :D ennyire ne legyél már gyerekes
2014. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Istenem, de alig ismered...Mért rendeltél neki össze mindent ennek ellenére???
2014. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Több éve ismerem, csak eddig beszélő viszonyban voltunk csak...mindig volt valakim, aztán mikor szakítottam exemmel nemsokra rá összejöttünk...nem tudom mit lehet vele megbeszélni, és azt hogyan. Ötleteket szeretnék, ahogy a végére juthatok a dolognak.
2014. aug. 2. 14:45
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már ennyire gyerekes 20 évesen...


Következő talinál: Szia.. Puszi, puszi... papír táskából elő...


"szívem, összeadtam, mennyivel lógsz, mikor tudjuk ezt lerendezni? Most már nagyon kellene az a pénz!"

2014. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!