Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor szerelmes belém vagy nem?

Figyelt kérdés

Két barátnőmmel voltunk egy egyhetes táborban.ott össze ismerkedtünk egy sráccal akit én ismerek a legrégebb óta hármunk közül. erről a srácról már egész rég óta azt hittem tetszek neki sőt, ez még a barátnőimnek is említettem egy jó pár hónappal a megismerkedésük előtt. A tábor 3. napjáig teljesen úgy tűnt mintha belém lenne zúgva mert röhögtünk mindig mellém akart ülni vagy állni főleg az esti tábortüzeknél stb. stb. az a lényeg hogy mindenki szerint fülig szerelmes volt belém. ezek után egyik napról a másikra "megutált". mivel nagyon bújós mindig valakinek az ölébe feküdt csak én hozzám nem feküdt soha.(ami idegesített az az volt hogy nem szándékosan de úgy viselkedett mint hogyha mi négyen párkapcsolatban élnénk. ölelés, egymáson fekvés stb...)a hét második felében mindig szívta a vérem valamivel elég bunkó módon meg persze cseszegetett. érződött rajta hogy valami baja van velem mert a barátnőimmel foglalkozott engem pedig szabályosan hanyagolt. elég rossz volt a hangulatom emiatt és az is lehet azért nem közeledett hozzám mert látta hogy baj van.Mindig kirekesztett voltam főleg hogy ezek után a tábortüzek nem úgy mentek hogy mellém állt vagy oda ült hozzám hanem a két barátnőmmel átkarolva énekelték a dalokat. de közben meg dicsérte a hajam vagy 30-szor,a Demónából hasonlított Csipkerózsikára, azt mondta hogy jellemileg teljesen olyan vagyok mint az egyik legjobb csaj barátja. a strandon minden áron bele akart fojtani a vízbe és arról nem is beszélve hogy volt egy kis stressz a tábor záró esemény előtt és elbőgtem magam mert barátnőim elmondása szerint teljesen kétségbe esett és azt se tudta hogy utánam jöjjön-e vagy maradjon, aztán megvigasztalt végül...ééés mikor látta hogy mosolygok vissza feküdt a barátnő ölébe. és még volt egy csomó apró dolog ami miatt azt hihetjük hogy tetszek neki vagy éppen nem de nagyon kiszámíthatatlan srácról van szó.


Nem beképzelt, jó a humora, udvarias, érzékeny,szereti az állatokat, zenész. nem az az egoista facebook-os páva gyerek aki úgy általában van hanem nagyon normális. ezért tetszik nekem is és ezért örülnék neki ha ez viszonzott lenne. Bár a barátnőimnek is eszébe jutott hogy lehet azért volt ilyen mert tényleg tetszek neki de kevés valószínűséget jósoltak neki, kb. olyan 30-40 esetleg 50%-ot.


apró hozzá fűzni való: amikor láttuk hogy valami miatt tartózkodik tőlem kérdezősködtünk. Mert aztán már azt is gondoltuk hogy barátnőm tetszik neki na de mind1.kérdeztük hogy tetszik e neki x személy erre mondta hogy jó csaj DE neki mást tetszik. és erre elmondott egy teljesen valószínűtlen plátói dolgot teljesen hihetően. szóval lehet hogy hazudott de nem értem hogy miért hazudhatott ha hazudott?


dió héjban ennyi.Mivel sokat írtam mellékeltem a helyesírást és emiatt bocsánat. még egy csomót tudnék mesélni hogy minél világosabb legyen a sztori mert egyébként nagyon összetett az egész. előre is köszönöm a KEDVES MEGÉRTŐ válaszokat még ha a fájdalmas igazságról is van szó.



2014. aug. 2. 16:11
 1/6 A kérdező kommentje:
az "elbőgtem magam" kifejezés után a "mert" szót cseréljétek ki gondolatban "de" szóra vagy vesszőre vagy valami kevésbé nagy hülyeségre.
2014. aug. 2. 16:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezek a jelek egyértelműen azt sugallják hogy bejössz neki. Ez az egyszer foglalkozik veled egyszer nem ez az egyértelmű jele ennek. Szerintem azt várja hogy te lépj.
2014. aug. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neem kímélted a gombokat oO

Azt mondanám hogy bejösz neki, dee miért nem közlöd vele hogy tetszik neked és a hanyagolása miatt voltál rossz kedvű..?

Azért mert lány vagy, kezdeményezhetsz te is..!!


Ha hazudott azért hazudhatotz mert azt hitte hogy azért vagy rossz kedvű mert nem akarod megbàntani azzal hogy nem tetszik neked..(ez nem biztos..) És inkább nem merte bevallani az érzèseit irántad..


De ismétlem!! Ha elmondod neki hogy mi a helyzet akkor okosabb leszel..!!!

2014. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem bejössz neki,csak nem meri bevallani,fél attól hogy rájössz... férfiak....

De ettől függetlenül egy picit lépj várd meg mit reagál,és ha semmi olyan akkor ha nem lesz neked ciki hogy a kezedbe veszed az gyeplőt akkor hajrá :DD

2014. aug. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez azért jól esik. köszi :D csak ugye hogy tényleg mindennel együtt úgy bánt mind hármunkal mintha a barátnői lennénk. Szerintünk nagyon anyás ezért vannak szinte CSAK lány barátai. Meg szóval ölelés karolás minden volt minden hol csak ezeket egyiket se én kaptam max. egyszer kétszer.
2014. aug. 2. 20:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Másrészt amikor összenéztünk sose az a meghitt mosoly jött le hanem az állandó hülyéskedés.
2014. aug. 3. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!