Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves fiu vok és szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajusz20 kérdése:

21 éves fiu vok és szerelmes vagyok egy 15 éves lányba, de mielött ösze akartam volna jöni vele ő azt mondta hogy csak maradjunk barátok. Én ezt meg nem tudom el fogadni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Probáljam meg ujra vele hátha sikerül el érnem hogy belém szeresen vagy felejtsem el?
2014. aug. 1. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
felejtsd el,könyörgöm csak 15 éves... O.O
2014. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
en 26 evesen probalkoztam,egy 16 evessel neten.De idovel ki mutatta,hogy csak szanalmas,mint a tobbi tini!
2014. aug. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy anyi de amugy elsö látásra többnek nézi el az ember. 3 hétig el voltunk és sikerült szerelembe esnem.
2014. aug. 1. 21:13
 4/9 A kérdező kommentje:
ö rajta is látszik hogy még fiatal nem tudja hogy mit akar igazán.
2014. aug. 1. 21:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd :/
2014. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolathoz 2 ember kell. Ha ő nem akarja, akkor nagy ívben szarik rá, hogy te mit tudsz elfogadni és mit nem. Hagyd békén.
2014. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem beszéltem vele már 1 hete. ö nem ír de énse neki nem akarom zaklatni.de nehéz lesz el felejtenem.
2014. aug. 1. 21:17
 8/9 anonim ***** válasza:

Én még szingli vagyok... :D


23l

2014. aug. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. válaszolo magyarországon élsz? mert akor mesze lenél tölem.
2014. aug. 1. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!