Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen gyakran jártok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen gyakran jártok el a párotok nélkül? Mit szól hozzá?

Figyelt kérdés

Én kb hetente-két hetente találkozom a barátaimmal. Van, hogy csak az egyik barátnőmmel, van, hogy többen beülünk valahová. Mindig hívtam a páromat is. De a legutóbb nagyon bunkó volt. Szétzilálta az estét és nagyon rosszul éreztem utána magam (neki ezek nem tűntek fel). Ez az egyik oka, hogy nem akarom elhívni. A másik pedig, ha csak ketten találkozunk a barátnőmmel, akkor rossz valamelyiküknek harmadiknak lenni.

Minden találkozó este szokott lenni (mert hol ők, hol én dolgozom, én még nem állandóan).

Ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok heti egyszer elmenne nélkületek este? Gondolnátok arra, hogy egy másik sráccal találkozik? Vagy csak én parázom túl a dolgokat?


23N



2014. aug. 2. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
én minden nap mert fél távkapcsolatban vagyok
2014. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én maximum vásárolni vagy strandra járok el barátnőkkel,havi egyszer.Este nem maradok ki nélküle,ha beülünk valahova,ő is velem van,sőt,oda leginkább kettesben megyünk.Mi így szoktuk meg.Hogy nálatok zavarja-e a barátodat a fent leírt dolog,azt mielőbb tisztáznod kell vele.Később lehet még gond belőle,ha most nem beszélitek ezt meg.
2014. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szerda este a kapcsolat nélküli bulizásé, ilyenkor találkozunk azokkal, akiket a másikunk nem tud tolerálni. Ha a legjobb baráttal van lelkizés, akkor oda se visszük egymást. Ezen kívül kb: minden hónapban van egy külön töltött hétvégénk is.

Szerencsére ismerjük már egymást annyira, hogy nem ezen múlik a kapcsolatunk stabilitása.

2014. aug. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!