Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy eddig csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy eddig csak egy pár emberrel tudtam kibeszélni a gondjaimat privátban?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Gondolom arc nélkül könnyebben nyílsz meg. Semmi extra, mások is vannak így.
2014. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem az arcról van szó. Vannak olyanok akik ismerkedni akarnak, hiába írom le az adott témában hogy én nem akarok itt ismerkedni. Kevés az önzetlenül segíteni akaró ember itt. Volt olyan aki tényleg tanácsokat adott itt.
2014. aug. 2. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah természetes, mivel a témakör "lakói" többnyire randioldalnak használják a GYK-t. Vannak önzetlenül segítő emberek is, hidd el, de igaz, kevés. Több a kanos kisfiú :)
2014. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is itt vagyok, még se fordulsz hozzám sosem!
2014. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mert X réteg azért jár ezen oldal hasábjaira, hogy összeszedhessen valakit. Nem látod a sok ismerkedős kérdést meg az ezekre adott válaszokat? Sokan nem értik az oldal célját... :\
2014. aug. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom az is az oka hogy ennyi kérdést lehet feltenni (túl sokat) és nehezebben lehet észrevenni, sokszor inkább csak átfutja az ember, és ami neked nagy dolog, az másnak kicsi, jelentéktelen(ebb), így csak kevesen állnak meg.
2014. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!