Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk miért viselik olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért viselik olyan rosszul, ha az egyik haverjuk összejön a húgukkal?

Figyelt kérdés

Nem kéne inkább örülniük hogy a húguk nem valami idegen pasival van, hanem a haverjukkal akikben megbíznak?

Kb 1 hete elkezdtem járni bátyám egyik haverjával és nagyon kiakadt. Miért?


2014. aug. 2. 18:27
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert ismerik a haverjukat és tudják hogy össze vissza csalná.
2014. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy valaki haver, nem feltétlenül jár azzal egyrészt hogy bízok benne, másrészt hogy elég jó a húgomnak. Van egy mocskos rocker állat haverom is, egész teste ki varrva, sátánista, 1 hétig nem mosdik ha úgy adja, jó vele kocsmázni, de a húgomnak nem szánnám :)
2014. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a haverok megbeszélik, hogy milyen a barátnőjük, nagyon-nagyon részletesen és az igazán jó haverok bizony még a "csak kettőnknek csinálom ezt a képet/videót" is megosztják egymással. Nem jó érzés, ha pontosan tudja mit is csinálnak az ő tesójával.
2014. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom előtte röhögve kibeszéltétek, h melyik ri3anczot hogy vágnátok análba és most lelki szemeivel látja, h a húgával is így bánsz.
2014. aug. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Játszd végig az összes barátnőddel, hogy összejön velük a bátyád. Mit érzel?
2014. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Én ugyanúgy gondolkodok, mint te.

Egyébként sincs semmi köze hozzá, hogy kivel jársz.

Miért? Mert egy egoista retard.

2014. aug. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
mert a drága kis húgunkat ne kúrogassa valami sutyerák haver :D maximum ha egy jó barátomról van szó, azt elfogadnám.
2014. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert meg akarja védeni :)
2014. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Fordított esetben én örülnék ha bátyám összejönne valamelyik barátnőmmel. Nemegyeszer szerveztem közös programot hogy ösdzehozzam őket.

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2014. aug. 2. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!