Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejön neki a kolléganője?

Figyelt kérdés

8 éve kollégák a párommal és soha semmi nem történt köztük még egy csók sem. mi 2 éve vagyunk együtt de előtte 2 évig nem volt senkije a barátomnak. mindig mondja mennyire imád,szeret és,hogy én testesítem meg az ideális nőt a számára. viszont nagyon zavar,hogy túl közvetlen a nőkkel főleg a kolléganőivel. ennek a nőnek mindig megdícséri ha új a haja,ha jól áll rajta egy nadrág vagy egy blúz, poénkodnak akár szexuális témában is...

a nőnek van egy friss kapcsolata és párom elmondása szerint neki egyáltalán nem jön be az a lány mint nő(elsorolta a külső és belső okokat is h miért)

szóval féltékeny vagyok és próbálok bízni a páromban,hogy lett volna rá bőven lehetősége,hogy lefeküdjön vele és miért pont akkor akarná mikor elvileg megtalálta a tökéletes nőt?! de akkor is olyan rosszul esik ha poénkodnak egymással meg megdícséri,hogy "húú de jól áll neked ez a naci" vagy ilyesmi...

Véleményetek?


2014. aug. 2. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne ragozd túl a dolgot. Örülj neki, hogy nem egy idegbeteg fickót kapsz haza a munkanap végén. Gondolj bele: naponta mennyi időt is tölt abban a környezetben? Lehet felszabadultan, poénkodva, egymás ruháját dicsérve. DE LEHET ÚGY IS, HOGY EGÉSZ NAP NEM NÉZEK ÉS NEM SZÓLOK SENKIRE ÉS SENKIHEZ. A két lehetőség közül melyiket választod?

2014. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudod én sose csaltam meg a feleségem annak idején se... De pont így üldözött el kb. 5 év alatt. Mintha rólam írnál, de tudom, hogy nem mert én már két éve otthagytam ilyen miatt.. pont ilyen miatt.

37F

2014. aug. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is van olyan barát-csajom akit már asszem 18éve ismerek és sose húznám meg,de simán elpoénkodunk bármin, szexen is. eddig egy barátnőmet sem zavarta ez a dolog. szerintem te feleslegesen aggódsz.
2014. aug. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!