Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha osztálytárs a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha osztálytárs a barátnőm?

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
nekem nem baj
2014. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nagyon baj.

az a gond, hogy egész nap együtt lesztek, előbb-utóbb uncsi lesz, kevés lesz a hiányérzet, rengeteget fogtok csak a suliról dumálni, és ha ne adj isten szakítotok, pokol lesz. (főleg, ha összejössz egy másik osztálytársaddal utána) tapasztalat.:(

2014. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
majd megtudod ha vége lesz , vagy egy idő után , hogy zavaró lesz
2014. aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem baj.
2014. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#2 szépen leírta. Alig van egymástól külön töltött időtök, és egyszerűen egymásra untok egy idő után. Nincs miről beszélni, nincs miért várni a találkozást, hiszen egész nap együtt vagytok. Nem hosszútávú kapcsolatok születnek így.
2014. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy Neked baj, ha már ezt problémaként kezeled és másoktól vársz megoldást.
2014. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
HA szereted és HA Ő IS szeret, akkor semmi gond.
2014. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

fu hát erről tudok mesélni...

összejöttem egy osztálytársammal (általános végén), hamar szakítottunk, utána borzalmas volt, lehordott mindennek (igen, nem jó sráccal kezdtem)...

ezek után kijelentettem, hogy többet osztálytárssal nem járok.

aztán gimi elején elkezdtem beszélgetni egyik osztálytársammal, csomót dumáltunk, aztán lassan elkezdtünk találkozgatni is, tök jó barátok lettünk. egyszer csak azon kaptam magam, hogy beleszerettem. nagyon nehezen szerelmet vallottam (igazi "nagy" szerelemről van szó). összejöttünk. és lám, újra osztálytárssal járok.

jelentem, nemrég volt az első évfordulónk és boldogabb vagyok, mint valaha. nagyon szeretjük egymást, teljes az összhang, egyszerűen minden jó.

tény, picit bekavart a barátaink terén, de próbáljuk rendesen kezelni. néha van, amikor túlzásba esünk, de nem unjuk meg egymást, mint ahogy azt előttem írták, nem csak a suliról beszélünk, sőt, ez egy elég ritka téma. igen, van amikor ha suli után együtt vagyunk, akkor megemlítjük, hogy ötös lett a matekdogám (csoportbontás, külön vagyunk) vagy hasonló, de nem ebből áll.

szerintem nagyon múlik az embereken, hogy hogyan oldják meg. nyilván múlik azon is, hogy mennyire szeretitek egymást meg hasonlók.

mindenesetre én boldog vagyok a barátommal, nem is kívánhatnék nála jobb párt, egyszerűen imádom őt. 16/L

2014. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8-as, majd írj azután is, hogy szakítottatok.

egy év még semmi.

2014. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!