Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az hogy a párom durva?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy fájdalmat okozz, és mondom hogy bakker ez nagyon fájt ... és Ő ezen nevet, és 5 perc múlva ugyan úgy meg harap vagy megcsíp vagy ilyenek hiába mondom hogy fáj ..
2014. aug. 2. 20:13
1 2
 1/14 Mr. Truth ***** válasza:
75%
Vidd el oltásokra és no para...
2014. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális.
2014. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Lehet azért csinálja mert szeret, engem is szokott ilyesmivel idegelni a barátom, akkorákat rá tud csapni a fenekemre hogy nem igaz, meg csipked is néha :-D
2014. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én ezt baromira nem élvezem .. és ezt ki is mutatom neki .. és meg is kérdezem tőle hogy komolyan ezt élvezed hogy nekem fáj? sírok mert úgy fáj de ugyan úgy csinál fájdalmat okozz és kész én sírok ő leszarja megszeretget és utána kiröhög
2014. aug. 2. 20:24
 5/14 anonim ***** válasza:
4# Mondjuk az tényleg más, nekem tudom hogy poénból csinálja és szeretetből . Így már tényleg nem normális .
2014. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Van neki egy kis szadista hajlama, hagyd ott, mert még jobban elfajulhat. Csak azt csinálhatja veled, amit te megengedsz, ha neked ez rossz és már többször mondtad neki,és ennek ellenére csinálja, akkor küld el.
2014. aug. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sürgősen üljetek le beszélni, hogy neked ez komolyan nem oké és hogy nagyon gyorsan hagyja abba. aztán ha nem, jöjjenek a következmények...
2014. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"sírok mert úgy fáj de ugyan úgy csinál fájdalmat okozz és kész én sírok ő leszarja"


Velem ezt egyetlen férfi sem tudná megcsinálni.


A te döntésed, hogy eltűröd-e, hogy lesz@arja az érzéseidet és a kéréseidet.

2014. aug. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nem normális
2014. aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek , ezt a megbeszélős dolgot meg tényleg be próbálom mivel nekem ő fontos és szeretem :/
2014. aug. 2. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!