Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellaposodott a kapcsolat, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott a kapcsolat, nem szeret mar, vagy miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

12. honapba leptunk. ha talalkozunk szemelyesen, akkor altalaban kedves velem,de facebookon olyan, mintha nem is akarna velem lenni. sose jon velem sehova, ha hivom talizni, akkor nem jon. amikor megkerdezem tole, hogy szeret-e , akkor azt mondja, hogy talan...

annyira nem ertem, mert amikor kedve van, akkor szokta mondani, hogy fontos vagyok neki, de van, amikor lesz.r mindent es azt mondja , h nem vagyok rontos neki. mi lehet ennek az oka?


18/L , a baratom 17


2014. aug. 2. 20:16
 1/5 A kérdező kommentje:
* nem vagyok fontos neki.
2014. aug. 2. 20:17
 2/5 anonim ***** válasza:
az hogy nem rédekled már , néha feljönnek benne az érzelmek akkor azért mond olyanokat , amúgy meg leves az egész, ennek jövője már nem lesz, szakíts vele aztán kész, meg miaz hogy talán? .... hát akkor már rég nem szeret, vagy ez csak egy átmeneti szakasz... lehet 1-2-3 hónap múlva teljesen más lesz fene tudja..
2014. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hogy egy bunkó paraszt, ha nem szeretek valaki azt is meg lehet mondani normálisan
2014. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
velem nem volt kepes setalni ma, de elment bulizni. szerintetek szakitsak vele?
2014. aug. 2. 20:50
 5/5 egylány1995 válasza:
Meg értelek mert velem is ezt csinálta a barátom 2év útán mondjuk most is együtt vagyunk meg változott meg szeretem. De velem is nagyon köcsög volt nem montam hogy szeret söt alig akart látni oka nem volt rá inkább el járt bulizni ,haverjaihoz stb.. én nem tudom miért változot meg pedig oksa sem volt rá... vártam egy évet akkor is köcsög volt mire meg montam neki hogy legyen akkor vége ennek nincs értelme igy ekkor egyből fontos voltam neki szóval szerintem várj még egy kicsit hát ha meg változik :( :)
2014. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!