Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
Munkahelyen jöttem vele össze, soha nem volt kapcsolat. Kihasznált, becsapott , hazudozott össze-vissza....soha nem kellettem neki csak búfelejtőnek. Otthagytam. Most újból munkatársak vagyunk...és nem sikerült még megemésztenem amit velem tett, amiket mondott. Ha ránézek eszembe jut minden szar amit "kaptam" tőle... Baromira nincs kedvem "jópofizni" mintha mi sem történt volna...hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Átnézek rajta, ő meg lapít....L/29

2014. aug. 3. 17:17
 1/4 anonim válasza:
Legyél közömbös, kerüld el ha van rá lehetőséged, és csak ha nagyon muszáj akkor állj szóba vele
2014. aug. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne keverd össze a munkát a magánélettel. Ha csapatban kell dolgozni, akkor működj együtt vele a munka érdekében, de munkán kívül ne állj szóba vele.
2014. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos voltam már ilyen helyzetben,többször is.Csak az segít,ha levegőnek nézed,nem érdemes foglalkozni vele.Hidd el!
2014. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Munkában a minimális együttműködés az kell, viszont ha kilépsz az ajtón, onnantól nem kell vele foglalkozni, nem létezik
2014. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!