Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Decemberben szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Decemberben szakított velem a barátom, szeretném elfelejteni de mindig vele álmodok és reggel sokkal rosszabb. Mit tegyek? Veletek is ez van?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
ez természetes. Nemsokára el fog múlni hidd el.
2010. jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt. Augusztusban dobott ki a barátnőm egy másikért. Novemberig nem bírtam feldolgozni....De sokszor átgondoltam mindent és rájöttem baromság rágódni rajta, nem kellek neki ennyi. Már ő sem kell nekem.:) El fog múlni a szerelmed iránta, de nem lesz gyors. Türelem és gondolj rá h már nem lehet semmi úgyse, minek emészd magad.


17/F

2010. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
legjobb gyógyír,barátok és bulizás,nem kell rögtön pasizni,de maajd kialakul.Reggel mindig rossz,szakítás után,de próbáld meg elfoglalni magad valamivel,az segít.
2010. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én a csajokkal vok így :S 20 vok még egyik se szeretett pedig nemvok se csúnya se kibírhatatlan srác :D mégis egyik se szeretett 1-2 hét és dobtak :S szar érzés már tavaly április óta nincs senkim és még mindig rá gondolok :S :(


20/F

2010. jan. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos engem 1 év után dobott még mindig nem hiszem el és egyre jobban hiányzik:(
2010. jan. 14. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb biztos elfelejted, de amíg foglalkoztat és gondolsz rá, addig biztosan álmodni is fogsz vele. A tesóm hasonlóan járt, mint te, ő zenét hallgatott este,akkor is szólt amikor már rég aludt és úgy soha nem álmodott semmit.Szerintem próbáld ki, mondjuk mp3mal, csak ne vedd túl hangosra, nehogy megsüketülj!:D Remélem bejön nekd is!:D
2010. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem is decemberben szakított a völegényem. Nagyon rossz. Álmodom is vele, hiányzik is, ráadásul neki már van bnője. Elég hamar. Ez nagyon fáj. Néha még beszélünk telefonon.Van hogy reménykedem, van hogy teljessen elkeseredem. Olyankor kisírom magam és megkönnyebülök.

Beiratkoztam tanfolyamra, eljárok barátnőkkel, szerintem Neked is ezt kéne tenni.

2010. jan. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!